Усик Тетяна Дмитрівна

З 2016 року Тетяна Усик є координатором всіх обласних проєктів, конкурсу проєктів розвитку територіальних громад, є членом локальної групи з питань бюджету участі Миргородського району, автором кількох громадських ініціатив.
У відділі муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради, начальником якого є Тетяна Усик, працює злагоджена команда з трьох головних спеціалістів - Анна Торубара, Валентина Горбань, Сергій Сень. Серед широкого спектру задач відділу є і популяризація громадських ініціатив, започаткованих Полтавською обласною радою. Спеціалісти відділу надають консультативно-методичну допомогу громадянам щодо підготовки проєктних заявок, організовують та сприяють процесам голосування в системі «SMART REGION», контролюють якісне виконання виграних проєктів та звітування за їх виконання.
Відділ успішно працює над залученням додаткових ресурсів за різноманітними напрямками для розвитку Миргородської громади. Щороку командою відділу реалізується ряд проєктів, готуються нові грантові заявки, стимулюється активна участь представників суспільства у проектних ініціативах.
До особистих заслуг Тетяни належить ініціатива з активного розвитку велоруху в Миргородській громаді, залучення коштів на промоційні заходи та розбудову велоінфраструктури.
Команда відділу організовує різноманітні заходи з масовим залученням громадян, розуміючи позитивний вплив активних громадян на розвиток громади.

Учасник

Усик Тетяна Дмитрівна

Статус

Переможець

Голосів

2013

Номер

1