Книга про війну в Україні

Захоплюючий краудфандинговий проект - видання книги, яка розкаже про важливу частину нашої історії, війну в Україні. Наша мета - зберегти пам'ять про ті важкі події, які сформували нашу націю, нашу силу і волю.

Тестовий демонстраційний проект
Номер
11
Категорія
Збір коштів
Бюджет
10 000 грн
Залишилось
46 днів
Статус
Триває збір коштів

Детальний опис проєкту

Привіт, друзі!

Ми раді представити вам наш захоплюючий краудфандинговий проект - видання книги, яка розкаже про важливу частину нашої історії, війну в Україні. Наша мета - зберегти пам'ять про ті важкі події, які сформували нашу націю, нашу силу і волю.

Про проект:

Ця книга буде віддана пам'яті загиблих героїв і цивільних жертв війни в Україні. Вона включатиме розповіді, свідчення, фотографії та інші матеріали, що дають нам можливість проникнутися глибокими емоціями та реаліями тих часів. Ця книга стане нагадуванням майбутнім поколінням про важливість збереження миру, патріотизму та національної гідності.

Наша місія:

Наша команда має на меті створити високоякісний та відвертий наратив, що допоможе кожному українцеві зрозуміти та відчути той важливий період в історії нашої країни. Ми віримо, що знання минулого дає сили для майбутнього, і наша книга стане джерелом натхнення для подолання будь-яких труднощів.

Як ви можете допомогти:

Ваша підтримка є важливою для реалізації цього проекту. Ви можете допомогти, обравши одну з наших винагород, які ми підготували для наших спонсорів. Кожен внесок наближає нас до мети - створити незабутню книгу, яка стане своєрідним пам'ятником відваги та національної єдності.

Поділіться з нами:

Ми також запрошуємо вас ділитися своїми особистими історіями, спогадами та фотографіями з часів війни. Ваш внесок може бути важливим доповненням до нашої книги, допоможе збагатити історичний наратив та розповісти більше реальних історій.

Разом ми пам'ятаємо, разом ми сильні!

Долучайтеся до нашого краудфандингового проекту та допоможіть нам створити книгу, яка нагадає нам про важливість пам'яті та єдності. Разом ми зможемо зробити значущий внесок у збереження історії України та надихнути майбутні покоління прагнути до миру та гідності.

2 300 грн зібрано
23.0%
time 46 днів залишилось
Введіть суму якою ви бажаєте підтримати проєкт