Будівництво вуличного спортивно-тренажерного майданчика на території с. Кованьківка, Полтавський район

Проєкт передбачає будівництво вуличного спортивно-тренажерного майданчика на території с. Кованьківка, що створить передумови до залучення мешканців села до рухової активності, поліпшення стану здоров`я.

Повний опис проєкту

На цей час в с. Кованьківка немає жодного спортивного майданчика, де б мешканці села різних вікових категорій могли займатися спортом. У зв’язку з цим у молоді поступово знижується зацікавленість до занять спортом, вони ведуть малорухливий спосіб життя. Це негативно впливає на їх здоров’я та загальний стан фізичної підготовки. Встановлення вуличних тренажерів на території с. Кованьківка дасть змогу як молоді, так і дорослим долучитися до занять фізичною культурою та з користю проводити час.

Мета проєкту – створення мешканцям с. Кованьківка умов для занять спортом, формування стійких традицій у галузі спорту і здорового способу життя, організації дозвілля дітей та молоді, дорослих шляхом будівництва спортивного майданчика з вуличними тренажерами відповідно до санітарних вимог.

Пропоноване рішення розв’язання проблеми і його обґрунтування
Пропонуємо побудувати спортивний майданчик з вуличними тренажерами для занять загальною фізичною підготовкою дітей та підлітків, дорослих відповідно до санітарних вимог. Створення сучасного спортивно-оздоровчого майданчика сприятиме підвищенню рівня фізичної та загальної культури населення і вирішить проблему незайнятості дітей, підлітків та молоді. Тренування на такому майданчику додадуть силу, здоров’я, спритність майбутньому поколінню. Завдяки проєкту будуть поліпшені умови для виховання та відпочинку дітей. Будівництво спортивного майданчика з вуличними тренажерами дасть можливість зробити більш якісним і насиченим спортивне дозвілля і відпочинок як молодшого, так і старшого покоління.
Очікуваний термін реалізації проєкту
Червень – серпень 2021 р.

Для кого цей проєкт

Проєкт розрахований на жителів села Кованьківка, жителів сусідніх населених пунктів – понад 1 тис. осіб, гостей і туристів. Проєктом будуть охоплені мешканці різних вікових категорій, які зможуть підтримувати спортивну форму.

Співфінансування проєкту (грн)

100000

Ключові показники оцінки результату проєкту

- підвищення рівня охоплення усіх мешканців села фізичною культурою та спортом;
- пропаганда здорового способу життя;
- створення сучасного спортивного осередку для зміцнення та збереження здоров’я громади;
- розвиток об’єктів спортивної інфраструктури;
- покращення благоустрою території села.

План заходів з реалізації проєкту

1. Підготовка території спортивного майданчика.
2. Придбання вуличних тренажерів і їх доставка.
3. Монтажні роботи з встановлення тренажерів.
4. Відкриття спортивного майданчику.
5. Поширення інформації про результати проєкту в ЗМІ та соцмережах.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту

Можливе здорожчання спортивних тренажерів, чи їх відсутність на ринку. Спосіб уникнення ризику: розгляд цінових пропозицій кількох постачальників.

Лідер

Шеломенцева Зінаїда Леонідівна

Категорія

спорт та туризм

Статус

На розгляді

Локація проєкту

Полтавська область, Полтавський район, с. Кованьківка

Бюджет

200 000 грн

Завантажити

Підтримали

0

Номер

12