1 ЛЮТОГО РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА КОНКУРС «КРАЩИЙ МЕНЕДЖЕР ГРОМАДСЬКИХ БЮДЖЕТІВ. ПОЛТАВЩИНА» 2022 РОКУ

01.02.2022
Нагадуємо, 13 січня голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про затвердження Положення про супровід та реалізацію обласного конкурсу «Кращий менеджер громадських бюджетів. Полтавщина».
Головам сільських, селищних, міських рад рекомендовано забезпечити широке інформування громадськості щодо Конкурсу.
Конкурс «Кращий менеджер громадських бюджетів. Полтавщина». проводиться в межах обласної програми «Громадські бюджети Полтавщини на 2021 – 2023 роки» та спрямований на популяризацію громадських проектних ініціатив, започаткованих обласною радою. Його метою є привернення уваги суспільства до важливості залучення додаткових ресурсів для розвитку громад шляхом участі в Громадських бюджетах Полтавщини та ролі проєктних менеджерів у цих процесах.
У Конкурсі можуть брати участь повнолітні особи, які проживають на території Полтавської області та мають особисті заслуги у розвитку територіальних громад області, зокрема у залученні додаткових ресурсів для вирішення питань соціально-економічного, екологічного та культурного розвитку територій в рамках реалізації Бюджету участі Полтавської області, Шкільного громадського бюджету Полтавської області, Конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області.
Заявка на участь у Конкурсі подається з 1 лютого по 10 лютого самостійно конкурсантом через інформаційно-комунікаційну систему «SMART REGION Полтавської області» за посиланням: https://smartregion.pl.ua/sb.

Останні новини