Обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області

Конкурсний відбір проектів місцевого розвитку, ініційованих органами місцевого самоврядування

28 млн

Загальний бюджет

37

Подано проєктів

Перебіг конкурсу

Про конкурс

Полтавська обласна рада однією з перших в Україні започаткувала в 2010 році обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад, метою якого є підвищення спроможності органів місцевого самоврядування Полтавщини, соціальної активності громадян у вирішенні актуальних проблем розвитку територій, а також поширення позитивного досвіду, набутого у процесі їх реалізації.

Фінансування проєктів передбачається за рахунок коштів обласного бюджету та бюджетів органів місцевого самоврядування, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством. Видатки обласного бюджету складають до 50 % від очікуваної вартості проєкту.

about

Переможці

Розробка проектів, що подаються на конкурс, здійснюється сільськими, селищними радами; міськими радами міст районного та обласного значення; районними радами; об’єднаними територіальними громадами.
Кожний орган місцевого самоврядування може подати лише один проект. Учасники Конкурсу мають право залучати до розробки проектів незалежні громадські, наукові, консультативні організації та установи.

about