Обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області

Конкурсний відбір проектів місцевого розвитку, ініційованих органами місцевого самоврядування

28 млн

Загальний бюджет

9

Подано проєктів

Перебіг конкурсу

Про конкурс

Полтавська обласна рада однією з перших в Україні започаткувала в 2010 році обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад, метою якого є підвищення спроможності органів місцевого самоврядування Полтавщини, соціальної активності громадян у вирішенні актуальних проблем розвитку територій, а також поширення позитивного досвіду, набутого у процесі їх реалізації.

Фінансування проєктів передбачається за рахунок коштів обласного бюджету та бюджетів органів місцевого самоврядування, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством. Видатки обласного бюджету складають до 50 % від очікуваної вартості проєкту.

about

Переможці

Розробка проектів, що подаються на конкурс, здійснюється сільськими, селищними радами; міськими радами міст районного та обласного значення; районними радами; об’єднаними територіальними громадами.
Кожний орган місцевого самоврядування може подати лише один проект. Учасники Конкурсу мають право залучати до розробки проектів незалежні громадські, наукові, консультативні організації та установи.

about