![1.jpg 1.jpg](https://smartregion.pl.ua/storage/news/242/OJiVmlI17irZEBWNqYgwAj1EHSRvpLXvUa4HbcIQ.jpeg)
Відбувся квест-тур "Зі студентських аудиторій до кабінетів влади"
04.12.2023
4 грудня в обласній раді відбувся квест-тур "Зі студентських аудиторій до кабінетів влади". В рамках квесту учасники-студенти Юридичного коледжу мали змогу відвідати адміністративну будівлю (з елементами квесту та інтерактиву), а також перетворитися на депутатів, приймати бюджет в рамках імітованого пленарного засідання. Студентська_спільнота/Детальніше