![1.jpg 1.jpg](https://smartregion.pl.ua/storage/news/244/PjqCmRR8fG007euBr7JwZfXYRHR7f0pdiah4IT0Q.jpeg)
![2.jpg 2.jpg](https://smartregion.pl.ua/storage/news/244/d2e51gF9sOi7SX9ofnIbrOzt5blrZHz0AxJLo67Q.jpeg)
В Сергіївській громаді реалізовано проєкт «Придбання та встановлення баків для небезпечних відходів»
07.12.2023
Реалізовано проєкт «Придбання та встановлення баків для небезпечних відходів на території Сергіївської сільської ради, Полтавської області» в рамках обласного конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської обласної ради. Проєктом пеередбачено придбання баків індивідуального збору сміття для домогосподарств Качанівського старостинського округу. Детальніше