![4.jpg 4.jpg](https://smartregion.pl.ua/storage/news/245/1Y5NHXE5L38CAYpliPmfVrREGI0ViPXhW0rVURym.jpeg)
![5.jpg 5.jpg](https://smartregion.pl.ua/storage/news/245/d4Q7EqJ9aPRxZ0eZ3lgv6vBBEwBrxybow8CL4RT5.jpeg)
![6.jpg 6.jpg](https://smartregion.pl.ua/storage/news/245/nK3h1BOlqAsCM019lMRmQOX36qiqBukarAByEVno.jpeg)
Реалізовано проєкт «Встановлння контейнерів для запровадження роздільного збирання твердих побутових відходів»
19.10.2023
Виконавчим комітетом селищної ради спільно з автором проєкту Катериною Скрильник прийнято участь у Конкурсі Екологічних ініціатив Полтавської області. За результатами електронного голосування цей проєкт громади став одним із переможців.
У рамках реалізації цієї ініціативи для комунальних підприємств громади придбано 56 контейнерів для роздільного збирання твердих побутових відходів на умовах співфінансування, а саме: 241500 грн. з обласного бюджету та 241500 грн. - з селищного бюджету. Детальніше