![1.jpg 1.jpg](https://smartregion.pl.ua/storage/news/247/wYTGO3zguXzC4WkyENdjYhffKY6pEr4FfkBXM6l4.jpeg)
![2.jpg 2.jpg](https://smartregion.pl.ua/storage/news/247/riWnSs7Wp9ze3jSPxc8qlXLw84w7k74dZi7Cq5sK.jpeg)
![4.jpg 4.jpg](https://smartregion.pl.ua/storage/news/247/SruPhPkXxEo5ZGpNE6JCIDSrK0lUJjLdhPOeeeLb.jpeg)
Сергіївська громада реалізувала три екологічні проєкти!
24.01.2024
Сергіївська громада отримавши перемогу в Конкурсі екологічних громадських ініціатив Полтавської області в 2023 році змогла реалізувати три проєкти. Завдяки яким було придбано і встановлено баки для небезпечних відходів, придбано індивідуальні баки для ТПВ, техніку для боротьби із карантинними рослинами та проведено благоустрій центрального парку в с. Сергіївка.
Дякуємо Полтавській обласній раді за можливість реалізації громадських ініціатив та жителям громади хто долучився до активного голосування. Працюємо далі і чекаємо подальших конкурсів! Детальніше