10 квітня заступник голови обласної ради Лілія Руроєва взяла участь у семінарі-практикумі для представників громадських організацій Полтавщини “Краудф
До уваги громадських організацій Полтавської області! Є ідея про людей і для людейПотрібна допомога з реалізацієюГрантів та традиційних зборів не вис
Метою співпраці є адміністрування та популяризація за допомогою SMM (Social Media Marketing) електронної системи «Краудфандингова платформа» – частини