![2.png 2.png](https://smartregion.pl.ua/storage/news/280/vSfkLpc19SPnXYs8Db2qZpEZBjs23g1kgee1IGgA.png)
У Сергіївському ліцеї встановили бак для сортування небезпечних відходів!
03.06.2024
У конкурсі екоініціатив Полтавської обласної ради в 2023 році переміг проєкт "Придбання і встановлення баків для небезпечних відходів". Тепер у Сергіївському ліцеї встановили такий контейнер.
Учителі проводять акцію «Обміняй батарейку на цукерку» та привчають дітей до збереження природи. В подальшому (в 2024 році) небезпечні відходи забире обласний спецавтомобіль.
Обласний Екобус - це спеціальний мікроавтобус, який збирає в населення Полтавщини відпрацьовані батарейки, ртутні термометри, люмінесцентні лампи для подальшої/безпечної їх утилізації. Детальніше.