Голосування за Екологічні ініціативи Полтавської області 2024 розпочато!!!!

08.06.2024
8 червня на онлайн-порталі Smart Region Полтавської області за посиланням: https://smartregion.pl.ua/ei/projects розпочалося голосування за проєкти конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2024 року.
Голосування в електронному вигляді здійснюється в електронній системі шляхом авторизації особи за допомогою системи «BankID» або «ID. GOV.UA». Авторизований користувач може проголосувати не більше, ніж за 3 проєкти.
Після завершення кінцевого терміну голосування інформаційно-комунікаційна система «SMART REGION Полтавської області» здійснює підрахунок електронних голосів автоматично. Остаточний бал проєкту буде обчислено відповідно до обґрунтування та прикладу розрахунків остаточного балу проєктів за допомогою вагового коефіцієнта.
Віддати свій голос за обраний проєкт можна до 19 червня включно.

Перелік переможців конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2024 року буде сформовано до 23 червня.
Загальна сума співфінансування з обласного бюджету, згідно з обласною програмою «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2022 – 2024 роки», у 2024 році становитиме 6 млн грн. Обсяги бюджетних асигнувань для міських рад - 1 млн 860 тис. грн, селищних рад - 1 млн 860 тис. грн та сільських рад - 2 млн 280 тис грн. Детальніше 

Щодня опубліковуємо рейтинги Екопроєктів2024 в розрізі сіл, селищ та міст Полтавщини, далі за посиланння

Останні новини