Придбання та встановлення контейнерів для сміття, с. Глинськ Зіньківського району

надання послуг по збору та вивозу ТПВ

Повний опис проєкту

Забруднення навколишнього природного середовища, порушення екологічного балансу внаслідок безсистемного засмічення довкілля є основною проблемою більшості населених пунктів.
Проблема поводження з ТПВ в сільській місцевості постає останнім часом не менш гостро, ніж у містах. У більшості сільських населених пунктів не облаштовані, а часто і не визначені місця складування відходів, що призводить до перетворення лісових масивів, узлісь, узбіч доріг, територій сільських садиб у неорганізовані сміттєзвалища.
Разом з тим, за даними опитування встановлено, що в кожному дворі в середньому щоденно накопичується близько 2 кг сміття, яке майже на 80% складається із вторинних відходів.
Аналогічна ситуація склалася і на території с. Глинськ, де взагалі не налагоджена система поводження з твердими побутовими відходами. Населення села становить 224 осіб. Площа становить 201 га. Територія населеного пункту має історичне значення. У Глинському збереглося городище, датоване VIII — серединою XIII ст. Воно відноситься до роменської культури та давньоруського часу. Тому дуже важливо, щоб на цій історичній території не утворювалися стихійні сміттєзвалища.
Метою проекту є покращення стану довкілля, збереження історичних територій в належному стані, зменшення шкідливого впливу на навколишнє середовище та здоров’я населення в результаті безсистемного захоронення ТПВ завдяки підвищенню їх екологічної культури в результаті впровадження системи поводження з твердими побутовими відходами.
Основними цілями проекту є:
- покращення санітарно-гігієнічного стану села
- створення умов для надання послуг з вивезення ТПВ;
- формування у жителів населеного пункту дбайливого ставлення до навколишнього середовища та раціонального поводження з твердими побутовими відходами.
Придбання 24 сміттєвих баків та встановлення їх на території с. Глинськ забезпечить налагодження роботи по регулярному вивезенню сміття, покращення санітарно-гігієнічного стану навколишнього середовища, сприятиме формуванню у жителів населеного пункту дбайливого ставлення до навколишнього середовища та раціонального поводження з твердими побутовими відходами.
Раніше на території села були розміщені тільки сітчасті контейнери для збору пластику.
Обслуговувати сміттєві баки буде КП «Благоустрій - Опішня».

Для кого цей проєкт

Результатом реалізації проекту буде встановлення 24 сміттєвих контейнерів на території населеного пункту, якими зможуть користуватися всі жителі с. Глинськ
Основні групи є жителі, власники домогосподарств, приватні підприємці с. Глинськ. Що становить близько 224 осіб.

Співфінансування проєкту (грн)

96000

Ключові показники оцінки результату проєкту

Цей проект передбачає зменшення забруднення навколишнього середовища с. Глинськ, покращення санітарно-гігієнічного стану території.

План заходів з реалізації проєкту

Заходами проекту передбачається:
1. Пошук пропозицій.
2. Укладання угоди на придбання сміттєвих контейнерів.
3. Придбання сміттєвих контейнерів.
4. Розміщення сміттєвих контейнерів на території с. Глинськ.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту

Збільшення ціни на сміттєві баки.

Лідер

Піщаленко Катерина Іванівна

Категорія

навколишнє середовище

Статус

Переможець

Локація проєкту

с. Глинськ Зіньківського району

Бюджет

192 000 грн

Завантажити

Підтримали

3234

Номер

117