Облаштування спортивного майданчика з вуличними тренажерами в селі Малі Будища Зіньківського району

будівництво вуличного спортивно-тренажерного майданчика

Повний опис проєкту

У зв’язку з віддаленістю села Малі Будища від селища Опішні де знаходяться декілька спортивних майданчиків більшість дітей не мають змогу регулярно займатися спортом. Встановлення вуличних тренажерів на території Малобудищанської школи дасть змогу дітям, учням та їх батькам долучитися до занять фізичною культурою та з користю проводити час.
Формування спортивної свідомості, стійких традицій у галузі спорту і здорового способу життя – невід’ємна складова культурного виховання підростаючого покоління.
Головною метою проекту є будівництво спортивного майданчика з вуличними тренажерами відповідно до санітарних вимог, створення належних умов для
організації дозвілля дітей та молоді, дорослих, занять фізичною культурою та спортом, для впровадження здорового способу життя. Створення спортивного майданчику з вуличними тренажерами сприятиме підвищенню рівня фізичної та загальної культури населення та вирішить проблему незайнятості дітей, підлітків та молоді.
Для вирішення проблеми пропонуємо облаштувати спортивний майданчик з вуличними тренажерами для занять загальною фізичною підготовкою дітей та підлітків, дорослих відповідно до санітарних вимог на території школи.
Створення сучасного спортивно-оздоровчого майданчику сприятиме підвищенню рівня фізичної та загальної культури населення і вирішить проблему незайнятості дітей, підлітків та молоді. Тренування на такому майданчику додадуть силу, здоров’я, спритність нашому майбутньому поколінню. Будівництво спортивного майданчика з вуличними тренажерами дасть можливість зробити більш якісним і насиченим спортивне дозвілля і відпочинок дітей та молоді. Загалом проектом охоплюються діти і молодь різного віку, які зможуть урізноманітнено підтримувати спортивну форму. Завдяки проекту будуть поліпшені умови для виховання та відпочинку дітей.
Безкоштовні вуличні тренажери – альтернатива сучасним тренажерним залам, що надасть можливість виконувати спортивні вправи в зручний час поблизу свого помешкання.

Для кого цей проєкт

Проект розрахований для 110 учнів школи, учителів та мешканців села Малі Будища.

Співфінансування проєкту (грн)

85700

Ключові показники оцінки результату проєкту

- підвищити рівень охоплення усіх учасників освітнього процесу, а також мешканців села фізичною культурою та спортом;
- популяризація здорового способу життя;
- створення сучасного спортивного осередку для зміцнення та збереження здоров’я учнів та громади мікрорайону;
- за короткий термін створення продукту довготривалого використання, що має користь для здоров’я дітей та дорослих;
- об’єкт не потребує великих витрат на утримання.

План заходів з реалізації проєкту

1. Придбання вуличних тренажерів.
2. Доставка до села Малі Будища.
3. Облаштування території під майданчик.
4. Монтажні роботи з встановлення тренажерів.
5. Відкриття спортивного майданчику.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту

Підвищення цін.

Лідер

Орленко Наталія Василівна

Категорія

спорт та туризм

Статус

Переможець

Локація проєкту

с. Малі Будища Зіньківського району

Бюджет

171 400 грн

Завантажити

Підтримали

3208

Номер

119