Робототехнічна лабораторія «Країна Роболяндія»

створення лабораторії робототехніки

Повний опис проєкту

За сучасних умов високого темпу життя, в постійному потоці змін та нововведень, навчальний процес поступово прийшов до нової доктрини: не стільки дати учню знання, як виховати здібність до навчання, до самовдосконалення. З кожним днем, кожною годиною наші знання потребують оновлення! І немає тут нічого дивного, адже ми живемо в новому віці – віці інформації! Робототехніка одна з наук які розвиваються найбільш стрімко. Одними, з найбільш перспективних професій зараз та в майбутньому є фахівці з ІТ технологій та робототехніки. При проведенні занять діти матимуть можливість зануритися в світ роботів, вивчаючи основи електроніки, конструювання та програмування.
Для виконання цього завдання у школі повинна бути наявна відповідна матеріально-технічна база для створення гуртків робототехніки.
Залучити учнів 5-12 класів до вивчення основ робототехніки, що дасть змогу їм з користю проводити позаурочний час. Навчити дітей використовувати комп’ютер не тільки для ігор чи створення офісних документів, а й основ програмування робототехнічних процесів і підготовити їх до вибору майбутньої професії. Заняття робототехнікою спонукатиме до глибшого вивчення інших наук, які пов’язані з нею.
Придбання обладнання та навчання педагогів, дозволить створити безкоштовні гуртки на базі комунальної школи.

Для кого цей проєкт

Проект надає учням середньої і старшої школи доступ до високотехнологічних засобів навчання та обладнання: створює стійкий інтерес до природничо-математичних наук та інженерії, вчить працювати в команді, розвиває критичне мислення.
Проект розрахований на навчання учнів 5-12 класів.

Співфінансування проєкту (грн)

66297

Ключові показники оцінки результату проєкту

Цей проект створить умови для розвитку зацікавленості учнів до вивчення природничо-математичних наук, технологій і інженерії, дозволить приймати участь у робототехнічних фестивалях та змаганнях.

План заходів з реалізації проєкту

1) Закупівля обладнання.
2) Підготовка приміщення.
3) Навчання персоналу.
4) Організація роботи гуртків у школі.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту

Відсутність фінансування або зволікання з фінансуванням.

Лідер

Козуб Юрій Анатолійович

Категорія

культура та освіта

Статус

Відхилено

Локація проєкту

смт. Семенівка Семенівського району

Бюджет

166 297 грн

Завантажити

Підтримали

0

Номер

204