Фестиваль дитячої пісні «Молоді таланти» у с. Новоселівка Полтавського району

організація та проведення дитячого фестивалю

Повний опис проєкту

Процеси розвитку галузі культури села на сьогодні не відповідають бажаній динаміці і потребують відповідної уваги, особливо, в плані фінансово-матеріального забезпечення культурно-масових заходів. В Новоселівській ОТГ працює декілька творчих колективів, учасниками яких є як люди старшого віку, так і молодь. Репетиції і безпосередньо творчі заходи відбуваються у приміщеннях сільських будинків культури (Новоселівському, Божківському, Мар’ївському). Наразі наявний значний культурний потенціал громади – багато талановитої молоді, яка має бажання проявити себе. Проте на території Новоселівської громади немає Open Air локації, придатної для проведення масових культурних і мистецьких заходів із залученням учасників з усієї Полтавської області та інших регіонів. Таким чином, проект націлений на розв’язання гострої та актуальної проблеми дефіциту уваги до сільського населення, сільської молоді з боку державних установ. Участь у фестивалі дітей не тільки з Полтавського району, але й Полтавської області, інших регіонів України приверне суспільну увагу до зазначеної проблеми, підійме престиж сільської молоді, дозволить продемонструвати свій творчий потенціал, включитись у загальнодержавний процес національно-культурного відродження.
Виявлення та підтримка талановитих і яскравих виконавців, розкриття та подальший розвиток творчого потенціалу дітей, популяризація високохудожньої дитячої пісні, підтримка творчості музичних керівників в роботі з дітьми.
Рішення проблеми потребує зацікавленості та зусиль з боку місцевої та обласної влади (фінансування, організація фестивалю, система заохочення тощо). До проведення фестивалю мають бути залучені відповідальні, патріотично налаштовані кадри, щиро зацікавленні в результаті (куратори проекту, члени журі, художні керівники учасників проекту). Важливий чинник – ефективна реклама, висвітлення фестивалю засобами ЗМІ. Результатом сумісних зусиль має стати ефективний відбір кращих претендентів на перемогу, які зможуть стати окрасою Української музичної культури.

Для кого цей проєкт

Проект розрахований на дітей та підлітків сільської місцевості Полтавської області.

Співфінансування проєкту (грн)

100000

Ключові показники оцінки результату проєкту

Економічні:
- заощадження бюджетних коштів – придбане обладнання та реквізит може використовуватися в подальшому для проведення різнопланових заходів.
Соціальні:
- виявлення талановитої молоді;
- підвищення культурно-соціальної активності мешканців сільських громад;
- започаткування практики проведення тематичних пісенних фестивалів (присвячених українським традиціям, авторським пісням, героїко-патріотичного виховання тощо);
- розвиток творчого партнерства з освітніми і культурними закладами Полтавського району.

План заходів з реалізації проєкту

1. Створення оргкомітету фестивалю, написання сценарію.
2. Підбір та запрошення виконавців на фестиваль.
3. Підготовка території.
4. Доставка обладнання та сцени.
5. Монтаж сцени, налаштування обладнання.
6. Облаштування глядацької зони.
7. Створення та підтримка сторінки фестивалю в соціальних мережах.
8. Проведення рекламної політики фестивалю (афіша, запрошення).
9. Робота зі ЗМІ (ТБ, радіо, інтернет).
10. Проведення заходу.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту

Недостатній контроль над процесом фінансування та організації проекту, інертність з боку художніх керівників потенційних учасників, відсутність системи заохочення, погодні умови.

Лідер

Педько Любов Петрівна

Категорія

культура та освіта

Статус

Реалізовано

Звіт про виконання

Локація проєкту

с. Новоселівка Полтавського району

Бюджет

200 000 грн

Завантажити

Підтримали

2203

Номер

58