«МАЯЧОК» (встановлення опор з сонячними світильниками в с. Ковалеве)

встановлення металевих опор зі світильниками на сонячних батареях

Повний опис проєкту

В селі Ковалеве з кожним роком з’являються нові місця для відпочинку: дитячий та волейбольний майданчики, парк «Дивограй», де розміщені вуличні тенісний та шахматний столи, що дозволяють жителям активно та змістовно проводити час, розвиватися фізично та духовно. Але разом з тим суттєвою перешкодою для відвідування даних місць, особливо в осінньо-зимовий період, являється відсутність належного освітлення поблизу об’єктів, що представляють інтерес для жителів. З метою уникнення погоджень різних установ та витрат коштів місцевого бюджету, пропонується встановлення автономних сонячних систем освітлення. Крім інноваційності ці системи освітлення практично не потребують обслуговування та витрат на утримання й оплату електроенергії, роблять саме освітлення незалежним від загальної мережі і будуть знаходитися в повному контролі та власності громади.
Таким чином встановлення автономних сонячних мереж освітлення дозволить покращити умови життя громади, зробити доступним та зручним село для переміщення у вечірній час, економити кошти сільської ради на освітленні та популяризувати технології відновлюваної енергетики.
Забезпечити освітленням найбільш затребувані жителями села громадські місця шляхом встановлення автономних систем освітлення на сонячних батареях, і таким чином підвищити якість життя населення, створити умови для відвідування зон відпочинку, розташованих на території сільської ради у вечірній час доби.

Для кого цей проєкт

Результатами реалізації проекту зможуть користуватися всі жителі громади, але в першу чергу діти та молодь, що відвідують волейбольний та дитячий майданчики, а також гості села.

Співфінансування проєкту (грн)

51000

Ключові показники оцінки результату проєкту

В першу чергу соціальний - завдяки реалізації проекту мешканці зможуть задовільнити свої соціальні і культурні потреби цілодобово, корисно проводити відпочинок, займатися фізичною культурою та спортом. А також присутній і економічний фактор (економія коштів громади).

План заходів з реалізації проєкту

- вибір конкретного оптимального місця навколо громадських об’єктів для встановлення систем освітлення, з врахуванням прокладених комунікацій, дерев тощо;
- закупівля опор та комплектів сонячних світильників;
- встановлення опор у визначених місцях та монтаж світильника;
- налагодження системи освітлення.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту

Підвищення цін на товари та послуги.

Результати реалізації

Лідер

Кізілова Ольга Миколаївна

Категорія

комунальне господарство, енергоефективність

Статус

Реалізовано

Звіт про виконання

Локація проєкту

с. Ковалеве Котелевського району

Бюджет

102 000 грн

Завантажити

Підтримали

2496

Номер

98