Мобільний кінотеатр у надувному куполі для показу 3D фільмів+планетарій для жителів та гостей Новосанжарської громади

Придбання мобільного кінотеатру у надувному куполі для показу 3-D фільмів для 20 глядачів + планетарій. Перевага даного 3D кінотеатру в тому, що він мобільний, швидко монтується, переформатовується у планетарій, не закріплений за конкретною територією, бо розгорнути його можна на будь-якій території громади, а кожного відвідувача чекатиме зручний лазмак (надувне крісло) та незабутні враження.

Повний опис проєкту

На сьогодні на території Новосанжарської об'єднаної територіальної громади з населенням майже 10000 осіб діє сучасний центр культури і дозвілля, який забезпечений звуковою та підсилюючою апаратурою, сценічними костюмами, оргтехнікою та іншим. Але відсутність можливості демонструвати фільми, які зараз популярні як серед дорослого населення, так і серед дітей та молоді, знижує доступність до якісних культурних послуг сільського населення. До обласного центру відстань від Нових Санжар - 35 км, тому не всі мають фінансову змогу відвідувати кінотеатри міста Полтави.
Основна мета проекту полягає в організації загальнодоступного дозвілля для жителів громади шляхом придбання пересувного 3D кінотеатру. Перегляд хорошого кінофільму, мультфільму, планетарію на свіжому повітрі – відмінний спосіб розслабитися після важкого трудового дня або провести час з друзями чи своєю родиною. Відкриття даного кінотеатру, який буде працювати в літню пору року, є хорошим засобом зростання привабливості Новосанжарської громади в очах туристів і підвищення сільської культури в цілому. Перевага даного 3D кінотеатру в тому, що він не закріплений за конкретною територією, бо розгорнути його можна на будь-якому куточку громади, а кожного відвідувача чекатиме зручний лазмак (крісло мішок).

Для кого цей проєкт

Для жителів громади- 8400 осіб, туристів та гостей - орієнтовно 1000 осіб в рік.

Співфінансування проєкту (грн)

60000

Ключові показники оцінки результату проєкту

Реалізація даного проєкту:
1. Дозволить підвищити рівень та доступність якісних та сучасних культурних послуг для різних вікових категорій місцевого населення та гостей громади незалежно від теріторіальної відстані.
2. Урізноманітнить дозвілля дітей та молоді, що сприятиме позитивній динаміці виховання підростаючого покоління.
3.Покращить фінансово-матеріальне становище КП "Центр культури і дозвілля" Новосанжарської селищної ради", на балансі якого буде знаходитися обладнання мобільного кінотеатру.
4. Надасть можливість створити додаткові робочі місця.
5.Сприятиме зростанню привабливості Новосанжарської громади в очах туристів.

План заходів з реалізації проєкту

Придбання конструкції для облаштування мобільного 3-D кінотеатру для 20 осіб+ планетарій "Комплектація "Максимум"

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту

Коливання цін та валютних курсів.

Лідер

Нагорняк Маргарита Миколаївна

Категорія

культура та освіта

Статус

На розгляді

Локація проєкту

смт Нові Санжари

Бюджет

120 000 грн

Завантажити

Підтримали

0

Номер

14