Паркова зона – територія успіху громади, с. Наталівка, Хорольський район

Для забезпечення повноцінного культурно-дозвіллєвого відпочинку мешканців та гостей села, у рамках реалізації проєкту передбачено облаштування рекреаційної зони в центрі села.

Повний опис проєкту

Відсутність місця відпочинку населення - є однією з основних проблем. Враховуючи потребу громади у створенні рекреаційної зони для різних категорій населення та вікових груп, рішенням цієї проблеми є облаштування паркової зони на території села. Зміст проєкту передбачає створення рекреаційної зони, де мешканці та гості села зможуть відпочивати та насолоджуватися природою. Після важкого робочого дня/тижня кожному з нас необхідний відпочинок. Багато хто надає перевагу активному проведенню вільного часу, займається спортом або спілкується в галасливій компанії, подорожує. Але як відпочити тим, кому до вподоби спокій і тиша, особливо, якщо у вас маленькі діти або ви людина похилого віку, якщо ви любите посидіти з книжкою або помріяти? А от скверу чи, так званої, паркової зони в селі немає. Рекреаційна зона стала б хорошим затишним місцем для відпочинку, відрізняючись гарним плануванням території, простотою і природністю, яскравими фарбами зелених насаджень і яскравістю квітів та додатковими «аксесуарами» парку: красивою гойдалкою, вечірніми ліхтариками, лавочками тощо. А родзинкою парку стануть маленькі «дрібнички» благоустрою: охайні вуличні урни для сміття, по можливості, красива вхідна арка, викладені садовим бордюром алейки та ін. Розроблений проєкт дасть можливість для відпочинку дітям, молоді, дорослим та людям з обмеженими можливостями.
Мета проєкту полягає у створенні рекреаційної зони на території села, для змістовного відпочинку мешканців та гостей села.
Облаштування паркової зони в центрі села, шляхом проведення відповідних робіт. Реалізація проекту дала б можливість створити найбільш сприятливі умови для організації дозвілля, відпочинку дітей, молоді та людей похилого віку, внутрішнього психологічного комфорту та гармонії людини і навколишнього середовища.

Для кого цей проєкт

Результатами проєкту зможуть користуватися усі без виключення жителі та гості с. Наталівка.

Співфінансування проєкту (грн)

75000

Ключові показники оцінки результату проєкту

Ключовими є соціальні та екологічні показники оцінки результату проекту: створення найбільш сприятливих умов для організації дозвілля, відпочинку дітей, молоді та людей похилого віку, внутрішнього психологічного комфорту та гармонії людини і навколишнього середовища. Також зменшення забруднення навколишнього середовища.

План заходів з реалізації проєкту

Цей проєкт передбачає виконання таких заходів:
- вирубка хащів;
- облаштування алейок;
- оформлення газонів та клумб;
- монтаж зовнішнього електроосвітлення;
- встановлення ліхтарів, лавочок, урн для сміття тощо;
- встановлення ігрового майданчика для дітей;
- будівельно-монтажні роботи.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту

Збільшення цін на матеріали для облаштування рекреаційної зони.

Лідер

Чижова Тамара Сергіївна

Категорія

комунальне господарство, енергоефективність

Статус

Брав участь

Локація проєкту

37832, с. Наталівка, Хорольського району Полтавської області

Бюджет

150 000 грн

Завантажити

Підтримали

131

Номер

149