Кінотеатр під відкритим небом в селі Більськ Котелевського району Полтавської області

Облаштування кінотеатру під відкритим небом в сквері на прибудинковій території біля будинку культури для комфортного відпочинку мешканців Більської громади та гостей. Зробити скверну зону візитною картою нашого села.

Повний опис проєкту

Наймальовничіше село Котелевського району, з багатим історичним минулим,
з добре розвинутою інфраструктурою. Загальна кількість населення: 1012
чоловік, діти до 6 років – 65, особи до 18 років – 163. В селі залишається
багато молоді. У нас є дитячий садочок, школа, АЗПСМ, в будинку культури
проводяться дискотеки, працює танцювальний гурток, бібліотека, краєзнавчий
музей, народний самодіяльний духовий оркестр.
В сквері біля будинку культури облаштовані місця для відпочинку жителів села,встановлено: дитячу площадку, гойдалки для дорослих, лавки для відпочинку, покладено тротуарну плитку,працює фонтан. Встановили камери відеоспостереження та паркан. Після облаштування в сквері місця відпочинку –місце стало улюбленим для більщан, зранку й до вечора лунає тут дитячій гомін, діти займаються спортом на майданчику, катаються, граються в пісочку. Батьки та бабусі відпочивають на лавочках та гойдалках для дорослих біля фонтану, а ввечері звичайно ж це місце для молоді села та закоханих.
На порозі будинку культури можна встановити екран для переглядів фільмів, який буде гарно видно, адже поріг знаходиться на підвищенні, а внизу в сквері розміщені лавки для відпочиваючих.
Необхідність реалізації проєкту полягає у тому, бракує місць для якісного дозвілля молоді, особливо у літні період, коли школярі та студенти перебувають на канікулах та мають багато вільного часу від навчанням. Перегляди фільмів на широкоформатних екранах – одне з найулюбленіших занять молоді та дітвори, але не всі батьки мають змогу відвезти дітей до міста Полтави чи Харкова. Перегляд відео під відкритим небом – це альтернативний метод цікавого проведення часу. Він включає безліч переваг: перебування на свіжому повітрі, спілкування та знайомство представників різних вікових категорій більщан, зайняття дітей від шкідливих занять, а правильно підібрана тематика фільмів стає не лише розвагою, а й методом виховання, навчання та мотивації до хороших справ, щоб наші діти не відчували себе обділеними, а з дитинства пишалися своїм селом, його культурою, красою, історією і головне, щоб їм завжди хотілося повернутися до рідного дому.
Облаштування зони відпочинку, шляхом встановлення екрану та проєктора для перегляду фільмів під відкритим небом. Створення скверної зони як улюбленого місця дозвілля та відпочинку, та зробити її візитною картою нашого знаменитого скіфського міста Гелон та і всього Котелевського району.
Встановити екран для переглядів фільмів, який буде гарно видно, адже поріг сільського будинку культури знаходиться на підвищенні, а внизу в сквері розміщені лавки для відпочиваючих;
Світло для проєктора взяти з будинку культури.

Для кого цей проєкт

- Діти усіх вікових категорій;
- молоді мами з дітьми;
- сім’ї;
- люди поважного віку;
- молодь села;
- для всіх жителів села та гостей.

Співфінансування проєкту (грн)

46000

Ключові показники оцінки результату проєкту

Цільова аудиторія на яку спрямований проєкт – усі без виключення жителі та гості с. Більськ. Якісні очікувані результати - збільшення рівня охоплення дітей і сімей – культурно-масовими заходами.

План заходів з реалізації проєкту

- прибання екрану та апаратури для переглядів фільмів

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту

Збільшення цін на матеріали для облаштування рекреаційної зони. Погодні умови.

Лідер

Якушенко Максим Сергійович

Категорія

культура та освіта

Статус

На розгляді

Локація проєкту

Котелевський район, село Більськ, вулиця Центральна, 11

Бюджет

92 000 грн

Завантажити

Підтримали

0

Номер

15