«За здоров’ям – на сучасний дитячий спортивний майданчик» (облаштування багатофункціонального дитячого спортивного майданчика зі штучним покриттям у м. Хорол)

Облаштування сучасного багатофункціонального дитячого спортивного майданчика буде складатися з укладання штучного покриття та втановлення спортивних споруд – дитячого спортивного комплексу «Чемпіон», дитячих лавочок «Жабеня» (2 шт.), дитячого спортивного комплексу «Лабіринт», дитячого спортивного комплексу «Павутинка», дитячого спортивно комплексу «Скалелаз», спортивної колоди для ходьби «Змійка» та спортивної колоди для ходьби «Собачка».

Повний опис проєкту

Пріоритетним для будь-якого міста є розвиток фізичного виховання і культури дітей, збереження та зміцнення їхнього здоров’я. У місті Хоролі по вулиці Михайла Полонського, 19 склалася критична ситуація щодо організації та підтримки здорового способу життя дітей дошкільного віку, так як у данному мікрорайоні взагалі немає місця для занять сучасними видами спорту. Усі майданчики та комплекси для активного фізичного розвитку на території міста знаходяться переважно в центрі міста. На вулиці Михайла Полонського, 19 біля стадіону для дорослих, немає необхідної спортивної бази для дітей дошкільного віку.
Тому даний проєктний спосіб – єдиний реальний шлях вирішення даної проблеми, що склалася. Облаштування багатофункціонального спортивного майданчику дозволить вирішити всі зазначені проблеми та дасть нові можливості для гармонійного, фізичного розвитку, зміцнення та збереження здоров’я підростаючого покоління.
Організація спортивного дозвілля дітей дошкільного віку. Створення комфортних умов для організації виховання та навчання дітей дошкільного віку, шляхом розвитку силових та спортивних навичок, що стане запорукою гарного самопочуття, настрою, успіхів у вихованні та навчанні дошкільників та розвитку спортивної інфраструктури у місті Хоролі по вулиці Михайла Полонського,19.
Облаштувати частину відповідної території шляхом проведення монтажних робіт. Виконати підготовчі роботи на місці розташування, земельні роботи, планування. Для укладки штучного покриття підготувати щільну, стійку, рівну поверхню. Провести монтаж спортивних фігур, закріплення конструкцій.

Для кого цей проєкт

Результатами проєкту можуть користуватися усі без виключення діти дошкільного віку міста Хорола, в тому числі дошкільнята з прилеглих сіл.

Співфінансування проєкту (грн)

100000

Ключові показники оцінки результату проєкту

Створення комфортних умов для організації виховання та навчання дітей дошкільного віку, шляхом розвитку силових та спортивних навичок, що стане запорукою гарного самопочуття, настрою, успіхів у вихованні та навчанні дошкільників та розвитку спортивної інфраструктури у місті Хоролі по вулиці Михайла Полонського,19.

План заходів з реалізації проєкту

Цей проєкт передбачає виконання таких заходів:
- Розмітка та підготовка території під облаштування спортивного майданчика (20 м х 15 м)
- Встановлення та облаштування спортивного майданчика.
- Монтажні роботи (підготовка поверхні для укладання штучного покриття та встановлення спортивних споруд)
- Проведення спортивного свята з нагоди офіційного відкриття майданчика.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту

Відсутні.

Лідер

Давкуш Альона Володимирівна

Категорія

спорт та туризм

Статус

Переможець

Локація проєкту

37800, місто Хорол Хорольського району Полтавської області

Бюджет

200 000 грн

Завантажити

Підтримали

300

Номер

150