«Кіно під зорями» - кінотеатр під відкритим небом в с. Тарасівка Зіньківського району

У більшості дітей та молоді проживаючих в селі відсутні умови для повноцінного та всебічного особистого розвитку. Створення кінотеатру дозволить молоді раціонально і з користю використовувати свій час, відпочити в компанії однолітків, дізнатися останні новини в галузі науки, культури.

Повний опис проєкту

Найбільш актуальною проблемою села є організація дозвілля сільської молоді та жителів села в цілому. В той час коли люди в місті можуть відвідати місцеві кінотеатри, театри та інші місця для відпочинку, то в селі немає таких закладів. Реалізація проєкту дозволить жителям села відволіктися від буденних справ та з користю провести свій вільний час.
Мета проєкту: сучасне європейське спілкування, формування духовних та культурних цінностей, на які націлене сьогоднішнє українське суспільство.
Рішення: засобами кіномистецтва втілювати людські якості молодому поколінню. Забезпечити профілактику шкідливих звичок, втілення добра, любові до сім ї, формування патріотизму у молоді.

Для кого цей проєкт

Жителі та гості Тарасівської сільської ради.

Співфінансування проєкту (грн)

39500

Ключові показники оцінки результату проєкту

Кінотеатр працюватиме в теплу пору року орієнтовно з середини квітня по середину вересня (в залежності від погодних умов), тож очікується , що по закінченню сезону кінопоказів його відвідає більше 1000 осіб. Очікуваним результатом цього проєкту є підвищення культурного рівня життя населення.

План заходів з реалізації проєкту

1. Подання проєкту.
2. Агітація під час голосування за проєкт.
3. Закупівля обладнання.
4. Монтаж обладнання.
5. Розробка графіку кінопоказів.
6. Показ фільмів.
7. Аналіз роботи.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту

Фінансова нестабільність у державі.

Лідер

Ващук Олена Михайлівна

Категорія

культура та освіта

Статус

Брав участь

Локація проєкту

с. Тарасівка Зіньківського району Полтавського району

Бюджет

79 000 грн

Завантажити

Підтримали

287

Номер

151