Max public space – комфортний простір у центральному парку села Максимівка

Max public space – комфортний простір у центральному парку села Мак-симівка» - це ідея сучасного, модернового парку для жителів та гостей села у центрі Максимівки. На даний час парк потребує відновлення зелених наса-джень, осучаснення об’єктів інфраструктури для відпочинку та дозвілля. Проєкт забезпечить проведення робіт з озеленення та благоустрою існуючої паркової зони.

Повний опис проєкту

Центральний парк села Максимівки, який розташований на площі майже 2 га в центрі села в районі вулиць Вячеслава Чорновола та Соборності, заснований у 70-х роках минулого століття. За свою пів столітню історію у парку не оновлювалися зелені насадження, лише інколи проводилися санітарні вирубки сухих та аварійних дерев. Крім того, у парку майже відсутні об’єкти інфраструктури для відпочинку і дозвілля людей, а ті, що є у наявності, мають зношений та неестетичний вигляд.
Крім того, село Максимівка, яке розташоване на підніжжі гори Пивиха та узбережжі Кременчуцького водосховища, з кожним роком стає все більш і більш популярним об’єктом сільського туризму, а в часи всесвітньої пандемії – іще і місцем курортного відпочинку не лише місцевого, а й обласного та загальнодержавного масштабу. Але, на жаль, відповідних умов для проведення дозвілля у існуючій парковій зоні, як у мешканців села, так і в туристів, поки що немає.
На даний час на території села вже встановлено 3 дитячі ігрові майданчики, а от зони для комфортного проведення дозвілля для всіх вікових груп населення, особливо людей старшого віку – немає.
Ось і виникла ідея «вдихнути» нове життя у існуючий парк, перетворивши його на сучасний модерновий простір, де б жителі та гості села мали можливість відпочити на свіжому повітрі та отримати естетичне задоволення.

Для кого цей проєкт

Проєкт спрямований на задоволення потреб у сфері проведення дозвілля та відпочинку для жителів села Максимівка (діти усіх вікових категорій, молодь села, мами з дітьми, люди поважного віку), а також туристів та гостей села.

Співфінансування проєкту (грн)

88750

Ключові показники оцінки результату проєкту

Для оцінки результативності реалізації проекту будуть застосовуватися наступні показники:
- соціальні (благоустрій території парку, збереження паркової зони та створення умов відпочинку для різних вест населення на території парку, підвищення туристичної привабливості села та залучення інвестицій для розвитку громади , об'єднання громадян навколо вирішення спільних проблем громади);
- екологічні (насадження нових рослин, створення нового екообразу паркової зони, покращення екологічної умов центральної частини села та екологічної ситуації села взагалі);
- освітні (формування екологічної культури серед мешканців села).

План заходів з реалізації проєкту

Для реалізації проєкту заплановано проведення наступних заходів:
- організація жителів села Максимівки для співпраці у реалізації та втіленні в життя даної ініціативи (визначення громадських активістів, створення ініціативної групи, організація двох (трьох) масових заходів для проведенню робіт по благоустрою території ;
- закупівля рослин та озеленення території парку (висаджування рослин, створення квіткових клумб);
- облаштування алейок та пішохідних доріжок (викладення пішохідних доріжок бордюром та відсип гранвідсівом;
- закупівля необхідної техніки по догляду за парком;
- придбання та встановлення ліхтарів, лавочок, урн для сміття, тощо;
- придбання та встановлення велопарковки;
- монтаж зовнішнього електроосвітлення;
- зонування та встановлення атракціонів для підлітків, закупівля та встановлення декоративної гойдалки, павутинки для дітей старшого віку;
- аналіз виконаних активностей за проєктом;
- висвітлення результатів даного проєкту в ЗМІ.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту

Зміна ринкової вартості товарів, робіт та послуг в зв’язку з інфляцією.

Лідер

Опирайло Наталія Ростиславівна

Категорія

комунальне господарство, енергоефективність

Відповідальний орган

Статус

Брав участь

Локація проєкту

Кременчуцький район, село Максимівка

Бюджет

177 500 грн

Завантажити

Підтримали

215

Номер

25