«Очікування з комфортом» - придбання автобусних зупинок для сіл Рокитне-Донівка та Пащенівка Кременчуцького району

Проєкт передбачає встановлення 7 автобусних зупинок для громадського транспорту в селах Рокитне-Донівка та Пащенівка Кременчуцького району та благоустрій прилеглої території. В результаті реалізації проєкту будуть створені сприятливі умови для мешканців сіл під час очікування маршрутного транспорту, безпечні умови перебування на автобусних зупинках та забезпечене загальне покращення інфраструктури сіл Недогарківської громади.

Повний опис проєкту

Села Рокитне-Донівка та Пащенівка є віддаленими населеними пунктами Недогарківської громади. Через ці села проходить автобусний маршрут «Рокитне-Донівка – Недогарки – Кременчук». Мешканцям цих сіл постійно доводиться виїжджати на роботу та у справах до м. Кременчука та до центру громади – с. Недогарки. Крім того у селах проживає 34 дитини дошкільного і шкільного віку, які навчаються та виховуються у дитсадку «Барвінок» та Недогарківському ліцеї. У зв`язку з повною відсутністю автобусних зупинок у цих населених пунктах, люди постійно скаржаться, на умови, в яких вони змушені очікувати транспорт, адже чекати їм доводиться «просто неба» у будь-яку погоду; місця, де можна було б сховатися від дощу, снігу, вітру – немає. Крім того, очікування транспорту без належних умов приховує у собі значну небезпеку, адже чекаючи автобус громадяни змушені виходити майже на проїзну частину дороги.
Щоб розв’язати вказану проблему потрібно встановити автобусні зупинки в місцях, де зупиняються автобуси. Цей проєкт дасть можливість мешканцям двох сіл Недогарківської громади очікувати свого автобуса з комфортом та захистом від несприятливих погодних умов.
Головною метою проєкту є встановлення 7 критих автобусних зупинок з лавками для відпочинку та урнами для сміття у селах Рокитне-Донівка та Пащенівка Недогарківської громади. Реалізація проекту забезпечить створення належних та безпечних умов для очікування жителями сіл маршрутного транспорту та покращить соціальну інфраструктуру громади.

Для кого цей проєкт

Результатами реалізації проєкту зможуть користуватись усі без виключення вікові групи мешканців сіл Рокитне-Донівка та Пащенівка (всього 133 особи): починаючи від дітей дошкільного та шкільного віку, закінчуючи людьми похилого віку.

Співфінансування проєкту (грн)

75640

Ключові показники оцінки результату проєкту

Транспортні показники: розв’язання проблеми очікування та переміщення громадян на території громади та за її межами, забезпечення короткострокового комфортного перебування громадян під час очікування транспорту.
Соціальні показники: створення безпечних та комфортних умов під час очікування місцевого маршрутного транспорту для жителів сіл Рокитне-Донівка та Пащенівка Недогарківської громади.
Медичні показники: зменшення загальної кількості захворювань на простудні сезонні хвороби серед дітей дошкільного та шкільного віку, літніх людей у Недогарківській громаді.
Практичні показники: розширення об’єктів соціальної інфраструктури у селах Недогарківської громади, частковий благоустрій центральних вулиць сіл Рокитне-Донівка та Пащенівка.

План заходів з реалізації проєкту

Проєктом передбачено виконання наступних заходів:
1. Підготовка територій для розміщення 7 автобусних зупинок (скошування бур’янів, вирівнювання території, підсипка нерівностей гранвідсівом, огородження бордюрами, тощо).
2. Придбання та встановлення автобусних зупинок (в кількості 7 шт.).
3. Придбання та монтаж інформаційних табличок (із зазначенням графіку дорожнього руху, номеру автобусного маршруту і розкладом руху транспорту).

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту

Зміна ринкової вартості товарів, робіт та послуг у зв’язку з інфляцією.

Результати реалізації

Лідер

Пащенко Надія Іванівна

Категорія

комунальне господарство, енергоефективність

Відповідальний орган

Статус

Реалізовано

Звіт про виконання

Локація проєкту

село Рокитне-Донівка, село Пащенівка

Бюджет

151 280 грн

Завантажити

Підтримали

189

Номер

50