«Джерело енергії» встановлення спортивного майданчика у селі Придніпрянське Кременчуцького району Полтавської області

Спортивний майданчик в с. Придніпрянське буде облаштовано на вільній земельній ділянці, яка знаходиться в районі Придніпрянського будинку культури. На майданчику буде встановлено 13 вуличних тренажерів, лавки та урни. Виробником вуличних тренажерів є СПД-ФО ЛУЗІК ГРИГОРІЙ ІВАНОВИЧ (Полтавська обл., м.Кременчук, 29 вересня, буд. 7Б, кв.29).

Повний опис проєкту

Одна із основних проблем – відсутність місць для відпочинку та занять фізичною культурою і спортом на селі. Реалізація проекту спрямована на забезпечення рухової активності людей під час їх дозвілля для зміцнення здоров'я та зменшить соціальну напругу, кількість хуліганських проявів та інших правопорушень і злочинів серед молоді.
Виконання вимог ст. 27 Закону України «Про фізичну культуру і спорт» в частині забезпечення умов для фізкультурно-оздоровчої діяльності та фізкультурно-спортивної реабілітації за місцем проживання та відпочинку громадян.
Гарантування рівних прав та можливостей громадян у сфері фізичної культури і спорту, забезпечення безпеки життя та здоров'я осіб, які займаються фізичною культурою і спортом, учасників та глядачів спортивних і фізкультурно-оздоровчих заходів, сприяння безперервності та послідовності занять фізичною культурою і спортом громадян різних вікових груп, утвердження етичних та моральних цінностей фізичної культури і спорту, створення умов для соціального та правового захисту громадян у сфері фізичної культури і спорту, забезпечення підтримки громадських організацій.
Введення в експлуатацію спортивного майданчика:
- вирішить проблему фізкультурно-оздоровчої діяльність серед сільського населення та створить умови для залучення мешканців села до активних занять фізичною культурою і спортом, здорового способу життя;
- зменшить соціальну напругу на селі;
- підвищить рівень довіри, поваги і взаємодопомоги між учасниками проекту, що дасть можливість реалізації інших спільних проектів в подальшому;
- населення набуде позитивного досвіду у справі залучення жителів села до їх безпосередньої участі у реалізації проєктів.

Для кого цей проєкт

Цей проєкт розрахований на молодь села Придніпрянське. Виконуючи вправи на тренажерах громадяни покращать свій фізичний стан, а молодь підготується до служби в армії, національній гвардії та поліції.

Співфінансування проєкту (грн)

100000

Ключові показники оцінки результату проєкту

Успішна реалізація проєкту підвищить рівень охоплення дорослих та дітей фізичною культурою та спортом, підвищить авторитет громади, підтвердить її цілковиту спроможність найбільш оптимальним чином вирішувати складний комплекс завдань місцевого самоврядування на сучасному етапі, а також їх здатність долати проблеми давно очікуване вирішення яких розтягнулося у часі на дуже тривалий період.

План заходів з реалізації проєкту

Укладання договору на придбання та встановлення спортивного обладнання (тренажерів);
Отримання декларації про початок будівельних робіт;
Улаштування фундаментів під тренажери;
Доставка обладнання (тренажерів);
Монтаж спортивного обладнання:
- Гребний тренажер;
- Жим ногами горизонтальний;
- Тренажер для пресу анатомічний;
- Велотренажер;
- Тренажер м’язів брюшного пресу;
- Тяга зверху – жим від грудей;
- Тренажер упор для преса;
- Гіперекстензія;
- Турнік;
- Бруси;
- Батерфляй;
- Маятник твістер;
- Біцепс машина – важільна тяга;
- Лавка;
- Урна.
Приймання об’єкту в експлуатацію;
Отримання декларації про готовність об’єкту до експлуатації.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту

На виконання проекту ««Джерело енергії» встановлення спортивного майданчика у селі Придніпрянське Кременчуцького району Полтавської області» на сьогодні недостатньо коштів сільського бюджету. На умовах співфінансування даний проект буде реалізовано, а жителі с. Придніпрянське отримають сучасний спортивний майданчик.

Результати реалізації

Лідер

Кушко Вікторія Вікторівна

Категорія

спорт та туризм

Відповідальний орган

Статус

Реалізовано

Звіт про виконання

Локація проєкту

Вулиця Центральна, село Придніпрянське, Кременчуцький район, Полтавська область

Бюджет

199 040 грн

Завантажити

Підтримали

564

Номер

64