Встановлення підйомника для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення до спортивного залу Білоцерківського будинку культури

Вхід до спортивного залу Білоцерківського будинку культури не облаштовано належним чином для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення. Встановлення вертикального підйомника дозволить їм безперешкодно відвідувати спортзал для тренувань та занять фізичною культурою.

Повний опис проєкту

Важливу роль в житті людей з інвалідністю відіграють заняття фізичною культурою і спортом. Однак такі заняття є не лише одним із прав цієї категорії громадян, але й, насамперед, ключовим видом їхньої реабілітації. У ЗУ „Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні” фізкультурно-спортивну реабілітацію виокремлено як окремий вид реабілітації, спрямований на відновлення і компенсацію функціональних можливостей організму для покращення фізичного і психічного стану інвалідів, підвищення їхньої рухової активності, оздоровлення, формування компенсаторних функцій організму і позитивної мотивації до суспільної адаптації.
В Білоцерківській громаді поступово створюються умови для розвитку спорту для всіх без виключення жителів громади, у тому числі і людей з інвалідністю. Наші спортсмени не раз брали участь у відкритих обласних спартакіадах з рекреаційних видів спорту серед осіб з інвалідністю та здобували там призові місця і нагороди.
Основним місцем для тренувань та фізичної активності населення в Білоцерківці являється спортивна зала у приміщенні сільського будинку культури. Але вхід до неї особам з обмеженими можливостями ускладнений.
Встановлення вертикального підйомника вирішить проблему з обмеженим доступом до будівлі, надасть змогу особам з інвалідністю та маломобільним групам населення без ускладнень відвідувати спортзал та займатись фізичною культурою.

Для кого цей проєкт

Проєкт розрахований на людей з інвалідністю, маломобілні групи населення та осіб з порушенням опорно-рухової активності

Співфінансування проєкту (грн)

70000

Ключові показники оцінки результату проєкту

- збільшення кількості осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення, що займаються спортом та фізичною культурою;
- покращення функціональних можливостей організму у людей з обмеженими можливостями;
- збільшення кількості рекреаційно-оздоровчих та спортивних заходів;

План заходів з реалізації проєкту

- підготовка майданчика до встановлення електричного підйомника;
- придбання вуличного підйомника для осіб з інвалідністю;
- монтаж та встановлення підйомника;

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту

Нестабільна ринкова ситуація, інфляція.

Лідер

Крилевець Олександр Васильович

Категорія

соціальний захист

Статус

На голосуванні

Локація проєкту

с. Білоцерківка, Великобагачанського району

Бюджет

140 000 грн

Завантажити

Підтримали

98

Номер

80