Ревіталізація архітектурної споруди «Альтанка Анни Керн у Молодіжному парку міста Лубни»

Провести благоустрій території та ремонтно-відновлювальні роботи архітектурної споруди «Альтанка Анни Керн», яка знаходиться у Молодіжному парку, створити привабливий архітектурний та туристичний об’єкт в історичному центрі міста Лубни та облаштувати місце дозвілля для молоді міста.

Повний опис проєкту

Молодіжний парк, знаходиться в центральній частині міста Лубни та має унікальний природний ландшафт У минулі роки парк був популярним місцем відпочинку лубенців різного віку, а архітектурна споруда «Альтанка Анни Керн» його окрасою та романтичним місцем для зустрічей. Альтанка знаходиться на території, де була розташована садиба Петра Полторацького, батька Ганни Петрівни Керн, жінки, яка увійшла в світову історію, як символ краси та любові. Але, на жаль, в місті не збереглося жодної споруди, яку можна було б пов’язати з постаттю цієї відомої жінки та включити до туристичного маршруту, яка також може стати привабливим туристичним магнітом. Молодіжний парк, де знаходиться альтанка, розташований поблизу основних архітектурних пам’яток міста та краєзнавчого музею. Поблизу парку знаходяться п’ять навчальних закладів та один з пляжів міста. Зараз і парк , і альтанка перебувають у занедбаному стані, а молодь, яка там збирається, не має облаштованого простору для проведення дозвілля, територія навколо альтанки заросла чагарниками, дах пошкоджений, підлога та сходи напівзруйновані.
Мета проєкту — відновлення одного з популярних місць відпочинку лубенців різного віку, створення у парку простору для проведення культурно-освітніх заходів для учнів та студентів навчальних закладів розташованих неподалік (загальноосвітніх шкіл, медичного училища, професійного ліцею, фінансово- економічного коледжу) та створення привабливого туристичного об’єкту, популяризація історичного минулого міста серед молодих людей. який знаходиться в історичній частині міста, неподалік від основних архітектурних пам’яток Лубен.
Провести ремонтно-відновлювальні роботи альтанки та облаштування території навколо неї, як перший крок до ревіталізації парку, збереження його еко-системи та відновлення інфраструктури. Створити комфортні умови для відпочинку та дозвілля містян, включити альтанку до туристичного маршруту «Лубни- то від слова любов».

Для кого цей проєкт

Жителі міста.
Учні загальноосвітніх шкіл №1 та 10, професійно-технічного ліцею, студенти фінансово-економічного коледжу, медичного училища
Туристи.

Співфінансування проєкту (грн)

99950

Ключові показники оцінки результату проєкту

Соціальні показники:
- створення комфортного простору для жителів міста та проведення: екскурсій, літературних читань, концертів, фотосесій;
- створення привабливого туристичного об’єкту;
- привернення уваги жителів міста до стану Молодіжного парку.
Екологічні:
- розчищення паркової зони міста від аварійних дерев та самостійних чагарників.

План заходів з реалізації проєкту

1. Відновити дерев’яний каркас даху та відремонтувати бляшаний дах альтанки.
2. Розібрати частину зруйнованого цегляного канизу та частково викласти новий.
3. Виконати тинькування карниз.
4. Виконати шпаклювання карнизу та колон альтанки.
5. Провести ремонт підлоги та сходів альтанки. Покласти плитку.
6. Пофарбувати колони та карниз.
7. Встановити бортове каміння та влаштувати мощення тротуарною плиткою на прилеглій території.
8. Встановити 2 лавки
9. Встановити туристичні покажчики до альтанки
10. Провести захід-відкриття відремонтованої альтанки “Лубни - то від слова любов”

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту

Підвищення цін на будівельні матеріали та послуги підрядних організацій.

Лідер

Ляшенко Валентина Юріївна

Категорія

спорт та туризм

Відповідальний орган

Статус

Переможець

Локація проєкту

Молодіжний парк, м. Лубни, Полтавська область

Бюджет

199 900 грн

Завантажити

Підтримали

438

Номер

82