Електронна інформатизація Шишацької громади

У центральній частині селища буде встановлено вуличний світлодіодний екран (орієнтовно 6х3 м), який буде використовуватися для медійного супроводу широкого спектру заходів: інформування про важливі політичні та економічні моменти у житті громади та держави, висвітлювати роз’яснювальну інформацію із актуальних питань, попереджати населення про різного роду небезпеки та явища, вітати із професійними святами, туристичну інформацію для гостей громади тощо.

Повний опис проєкту

В умовах сучасного суспільства визначальним фактором розвитку є інформація. Щоб жителі громади були максимально адаптовані до умов сьогодення, їм потрібно вчасно подавати актуалізовану інформацію. Архаїчні паперові плакати та дошки об’яв не можуть у повній мірі виконати це завдання. Потрібне централізоване, інноваційне (зайвий раз привертає увагу) джерело інформації. Вуличний світлодіодний екран, встановлений у людному місці, відповідає вимогам сучасності та здатен оперативно доносити різноманітну інформацію.
Мета проєкту - Запровадити сучасний та оперативний канал доведення різнорідної інформації для мешканців громади
Вуличний світлодіодний екран дасть змогу цілодобово та оперативно висвітлювати важливу та актуальну інформацію для мешканців громади

Для кого цей проєкт

Інформаційний супровід адресований всім жителям громади, які відвідують чи потенційно можуть відвідати центр громади, а це понад 18000 осіб.

Співфінансування проєкту (грн)

100000

Ключові показники оцінки результату проєкту

Ключові показники оцінки результату проєкту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проєкту.

План заходів з реалізації проєкту

1. Проведення тендерних процедур
2. Придбання обладнання та комплектуючих
3. Монтаж
4. Пуско-налагоджувальні роботи (робота певний період в експериментальному режимі)

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту

Здорожчання вартості проекту

Лідер

Кіріченко Марина Юріївна

Категорія

безпека та громадський порядок

Статус

На голосуванні

Локація проєкту

Миргородський район, Шишацька громада, селище Шишаки

Бюджет

200 000 грн

Завантажити

Підтримали

148

Номер

120