Назустріч людям! Кременчуцька громада

Кременчуцький ЦНАП, для того, щоб максимально врахувати потреби мешканців рідного міста, завжди підтримує та впроваджує новітні технології для розвитку та оптимізації системи надання адміністративних послуг, дбайливо та шанобливо відноситься до осіб з різними потребами. Реалізація цього проєкту стане органічним доповненням вже існуючих сервісів та реалізує можливість для осіб з інвалідністю ефективніше проявляти себе у публічному місці.

Повний опис проєкту

В Кременчуці проживає більше ніж 200000 осіб, з них 24% становлять громадяни віком 60 років і старше. Якщо додати кількість осіб, які відчувають труднощі у пересуванні (люди з інвалідністю, слабочуючі/ незрячі особи та особи з тимчасовим порушенням здоров’я) – цей відсоток значно зросте.
Нині відвідини центру надання адміністративних послуг, замовлення та отримання адміністративних послуг – це регулярна та буденна процедура для кожного громадянина. Тому максимальне врахування інтересів та потреб усіх жителів міста, усунення бар’єрів до реалізації людиною власних прав – є проблемою, яка потребує нагального вирішення. Покращення доступу до надання адміністративних послуг надасть можливість мешканцям міста вільно задовольняти власні потреби, безперешкодно реалізовувати свої прагнення, а завдяки впровадженню новітніх технологій підвищить цифрову грамотність.

Для кого цей проєкт

Проєкт розрахований на всіх відвідувачів ЦНАП, зокрема, на близько 60 000 мешканців міста (особи похилого віку, особи з тимчасовим порушенням здоров’я, люди з інвалідністю) та майже 1 000 осіб слабобачучих/незрячих, які проживають не тільки в місті Кременчуці, а й в довколишніх населених пунктах.

Співфінансування проєкту (грн)

100000

Ключові показники оцінки результату проєкту

Збільшення якості обслуговування громадян.
Підвищення цифрової грамотності мешканців міста.

План заходів з реалізації проєкту

- Закупівля інформаційного вуличного кіоску
- Встановлення інформаційного вуличного кіоску
- Програмне забезпечення з можливістю використання людьми з фізичними вадами та вадами зору

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту

Збільшення вартості (інфляція), карантинні обмеження.

Лідер

Макуха Тетяна Миколаївна

Категорія

соціальний захист

Статус

На голосуванні

Локація проєкту

Місто Кременчук, приміщення адміністративної будівлі Центру надання адміністративних послуг

Бюджет

200 000 грн

Завантажити

Підтримали

1290

Номер

123