Відкритий мистецький простір «Вулична сцена», Заводська громада

Створити відкритий та доступний громадський простір для мешканців громади всіх вікових категорій, шляхом встановлення мобільної збірно-розбірної сцени з мінімалістичним дизайном та облаштування майданчика для: - покращення культурного дозвілля громади; - безпечного та цікавого відпочинку дітей та молоді; - вільного доступу людей з обмеженими можливостями; - організації та проведення масових заходів різнопланової тематичної спрямованості.

Повний опис проєкту

Проєкт передбачає організацію створення відкритого мистецького простору "Вулична сцена" в Заводській територіальній громаді, який служитиме культурним центром активностей просто неба та сприятиме розвитку творчості, дасть можливість проводити культурно-масові заходи, тематичні вечори, громадські збори, кінотеатр просто неба тощо.
Сучасне та просте виконання відкритого вулично-мистецького простору дасть можливість розширити напрямки культурно-творчого розвитку та популяризувати їх шляхом організації та проведення тематичних заходів із залученням творчих колективів Заводської та сусідніх громад.
Мета проєкту - створення відкритого вуличного мистецького простору "Вулична сцена" під відкритим небом, аби максимально забезпечити дозвілля та культурний осередок мешканців старостинських округів та громади в цілому.
Реалізація проєкту сприятиме створенню сучасних умов для всебічного культурного та творчого розвитку населення Заводської територіальної громади, спонукатиме мешканців до реалізації творчого потенціалу та надасть можливість проявити свої творчі здібності, створить додаткові можливості для культурного дозвілля і активізує громаду.
Проєкт передбачає придбання мобільної збірно-розбірної сцени, на якій кращі творчі колективи громади, народні артисти, а також запрошені відомі персони мали б можливість у весняно-осінній період давати концерти та представляти свою діяльність, а інші жителі громади б мали можливість безкоштовно відвідувати їх виступи.
Вулично–мистецький простір налагодить дружні відносити з сусідніми громадами та отримає новий імпульс розвитку культурних послуг в громаді.

Для кого цей проєкт

Мобільний комплект "Відкрита сцена" задовольняє потреби фактично всіх вікових і соціальних груп громади. Культурно-мистецькі заходи для дітей та дорослих: концерти, конкурси, фестивалі. Проведення урочистих заходів, нагороджень, громадських слухань та інше.

Співфінансування проєкту (грн)

175000

Ключові показники оцінки результату проєкту

Економічні: збільшення бюджету Заводської міської ради через надання сцени в оренду.
Соціальні: підвищення мотивації артистів під час виступів та престижності, збільшення кількості відвідувачів заходів. Збільшення кількості заходів.
Культурно-освітні: пропаганда культурного змістовного дозвілля, популяризація дитячого мистецтва, кращих надбань народної творчості, духової музики тощо.
Можливість публічного прояву своїх талантів мешканцям громади.

План заходів з реалізації проєкту

Придбання мобільної збірно-розбірної сцени .

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту

Підвищення вартості товару.

Лідер

Краснолуцька Юлія Вячеславівна

Категорія

культура та освіта

Відповідальний орган

Статус

Брав участь

Локація проєкту

Полтавська область Миргородський район місто Заводське

Бюджет

275 000 грн

Завантажити

Підтримали

201

Номер

136