«Облаштування баскетбольного майданчик на території Хорольської спеціалізованої школи №3», Хорольська громада

Цей проєкт має на меті пропагандування та забезпечення здорового способу життя у активній громаді шляхом широкого залучення мешканців міста до участі у спортивних та оздоровчих заходах. Проєктом передбачається облаштування баскетбольної площадки 28×15 м для гри в баскетбол у мікрорайоні міста Хорол (на території навчального закладу Хорольска спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області); мікрорайон приватного сектору, що дасть можливість його мешканцям проводити вільний час, займаючись баскетболом, та вести здоровий спосіб життя.

Повний опис проєкту

Популяризація та розвиток баскетболу, виховання нового покоління молоді для роботи у сфері баскетболу – є вкрай необхідним заходом для підтримання належного рівня розвитку цього виду спорту, як у нашому місті, так і в нашій громаді. Тому метою проєкту є створення сприятливих умов для вільного доступу мешканців мікрорайону міста Хорол до спортивних занять баскетболом та їх залучення до здорового способу життя. У мікрорайоні проживають діти віком від 6 до 18 років – близько 500 осіб. Діти мешкають у приватному секторі, який розташований навколо Хорольської спеціалізованої школи №3. У зв’язку з віддаленістю мікрорайону від центру міста місцева молодь та діти не мають можливості та доступу для занять спортом, оскільки в мікрорайоні не має спортивної площадки. Саме тому проєктом передбачається модернізація баскетбольної площадки гумовим покриттям, яка розташована на території Хорольської спеціалізованої школи №3.
Метою реалізації даного проєкту є створення сприятливого середовища для розвитку спорту серед учнів Хорольської спеціалізованої школи №3, дітей і молоді мікрорайону, що охоплює роботи з покращення стану існуючого баскетбольного майданчика, шляхом заміни асфальтного покриття на нове, сучасне, прогумоване. Реалізація проєкту дасть можливість учням займатись баскетболом на сучасному полі, зокрема сприятиме пропагуванню здорового способу життя та залученню молоді до спорту.

Для кого цей проєкт

Суб’єкти, які зможуть користуватися результатами реалізації проєкту:
1. Займатися баскетболом зможуть мешканці мікрорайону: діти, молодь, дорослі, більша частина яких – випускники школи, батьківська громадськість школи, школярі. Впродовж року (особливо у вихідні дні, під час канікул, влітку), враховуючи погодні умови буде функціонувати площадка безкоштовно.

Співфінансування проєкту (грн)

99450

Ключові показники оцінки результату проєкту

У результаті реалізації проєкту буде створено сучасний майданчик в мікрорайоні нашого міста для баскетболу, який стане модернізованою заміною існуючому баскетбольному майданчику на території школи. Створений за сучасними стандартами громадського простору він буде комфортним, доступним та візуально привабливим. Саме це не тільки фактично змінить існуючий простір, але й створить сприятливі умови для фізичного та соціального розвитку мешканців безпосередньо цього району та всіх інших охочих містян. Це активізує місцевих та молодь через живе спілкування, створить спільноту, об'єднану не наркотиками чи алкоголем, але навколо спортивної гри, здорового дозвілля і розвитку.
Майданчик буде цілком автономними та не потребуватиме особливого догляду чи додаткових працівників.

План заходів з реалізації проєкту

Перелік заходів з реалізації проєкту:
1. На підготовчому етапі планується:
1.1. створення робочої групи проєкту;
2. На етапі реалізації проєкту планується:
2.1. підготовка площі баскетбольного майданчика для ремонтних робіт;
2.2. облаштування гумового поліуретанового покриття на майданчику;
2.3. розмітка баскетбольного поля;
2.4. встановлення 2-х стійок, щитів, кошиків з сіткою;
3. Проведення інформаційної кампанії під час реалізації проєкту.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту

Основним ризиком в процесі реалізації даного проєкту є підвищення цін на сировину і комплектуючі.

Лідер

Микитенко Володимир Іванович

Категорія

спорт та туризм

Відповідальний орган

Статус

Брав участь

Локація проєкту

м. Хорол Лубенського району Полтавської області

Бюджет

198 900 грн

Завантажити

Підтримали

226

Номер

169