Капітальний ремонт молодіжного майданчика Штомпелівського сільського будинку культури Хорольської громади

Молодіжний (танцювальний) майданчик був збудований в 1972 році в с. Штомпелівка Хорольського району Полтавської області та увійшов в комплекс об’єктів, що розташований на території Штомпелівського сільського будинку культури. На теперішній час майданчик обліковується на балансі відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Хорольської міської ради Лубенського району. За тривалий час існування, молодіжний майданчик втратив свою актуальність: його функціонування припинено, тому що він знаходиться в аварійному стані та не відповідає сучасності, естетичним нормам. Його огорожа та бетонне покриття майданчика пошкоджено, естрада повністю зруйнована так, що стала небезпечною для здоров’я відвідувачів майданчику.

Повний опис проєкту

На теперішній час проблемою є аварійний стан майданчика, пошкоджена та знищена корозією металічна огорожа, зруйновані естрада, сходи, бетонне замощення.
Молодіжний майданчик, що розташований на території Штомпелівського сільського будинку культури, псує зовнішній вигляд зони відпочинку мешканців села Штомпелівка. Його аварійний стан, в деякій мірі, загрожує життю і здоров’ю людей. Він приваблює вандалів, шукачів металу, збирається сміття, чим порушується не тільки естетичні норми, а і санітарні.
Молодіжний майданчик в с. Штомпелівка Лубенського району, як об’єкт культури, загальною площею 150 м³, потребує капітального ремонту.
Сучасний молодіжний майданчик повинен бути окрасою, візитною карткою села Штомпелівка та культурно-розважальним центром під відкритим небом мешканців всієї громади. Це дасть змогу підвищити якісний рівень культурного обслуговування населення села і громади, організувати сімейні вечори для похилого віку, зробить дозвілля мешканців більш різноманітним, цікавим та змістовним.
В подальшому планується створення молодіжного хабу, закупівля інвентарю та матеріалів для його плідного функціонування.
Мета проєкту – створення умов для організації змістового дозвілля мешканців та гостей громади різної вікової категорії в весняно-літній період.
Для реалізації мети необхідно згідно ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 виконати капітальний ремонт молодіжний майданчику з подальшим використанням за призначенням.
Основними завданнями проєкту є:
1. розширення можливостей для організації змістовного дозвілля мешканців та гостей громади;
2. збільшення кількості цікавих заходів для різних верств населення;
3. залучення більшої кількості відвідувачів мистецьких заходів;
4. залучення більшої кількості учасників колективів будинку культури для надання можливості для розкриття творчих здібностей дітей і дорослих;
5. розширення можливостей популяризації творчості кращих художніх колективів, народних митців громади і міста.
Різноманітність заходів, що плануються проводити на танцювальному майданчику (концертні програми, розваги та конкурси, спортивні змагання, естафети для дітей та усієї сім’ї, виставки, танцювальні вечори тощо), спрямовані на підвищення ролі сім’ї у вихованні підростаючого покоління, впровадження нових форм роботи у сфері культури, ведення здорового образу життя.

Для кого цей проєкт

Суб’єкти, які зможуть користуватися результатами реалізації проекту:
1. всі мешканці Хорольської міської територіальної громади – 32191 осіб, з них сільське населення – 19471 осіб;
2. гості громади.

Співфінансування проєкту (грн)

100000

Ключові показники оцінки результату проєкту

Відремонтований молодіжний майданчик стане улюбленим місцем проведення дозвілля мешканців не лише с. Штомпелівка, але й всієї Хорольської громади. На ньому сільський будинок культури зможе проводити культурно-мистецькі заходи, спрямовані на організацію дозвілля дітей та молоді, виступи духових оркестрів та кращих творчих колективів громади, проводити концертні програми до державних свят, ярмарки, фестивалі, танцювальні вечори для дорослих, тощо. Це дасть можливість залучити мешканців міста та громади до художньої творчості, популяризувати народну творчість, знайомити відвідувачів заходів з місцевими митцями та ін.

План заходів з реалізації проєкту

Для реалізації проєкту плануються наступні заходи, а саме:
1. виготовлення проектно-кошторисної документації, проходження експертизи проекту, виконання будівельних робіт;
2. демонтаж існуючих елементів об’єкту;
3. капітальний ремонт майданчику;
4. капітальний ремонт естради;
5. капітальний ремонт огорожі;
6. капітальний ремонт лавочок;
7. введення в експлуатацію відремонтованого молодіжного майданчику;
8. проведення інформаційної кампанії під час реалізації проєкту.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту

Перешкодою у реалізації проєкту може стати нестабільний курс гривні, що призведе до підвищення цін на матеріали і послуги.

Лідер

Дорошенко Світлана Володимирівна

Категорія

комунальне господарство, енергоефективність

Відповідальний орган

Статус

Брав участь

Локація проєкту

с. Штомпелівка Лубенського району Полтавської області

Бюджет

227 700 грн

Завантажити

Підтримали

97

Номер

170