Облаштування спортивного майданчика для дітей Бодаквянського НВК, жителів та гостей села", Заводська громада

В центрі села, біля школи знаходиться спортивний майданчик розміром 0,2688м2, який використовується як стадіон для учнів початкових класів, дитячого садочку та футбольне поле для старшокласників. Територія має дерев’яну огорожу, яка потребує заміни, декілька старих дерев, цегляну будівлю ( приміщення старої школи) та два електричних стовпи. Для подальшого використання території, як спортивний майданчик, потрібно його облаштувати огорожею, провести благоустрій футбольного поля та встановити нові лавочки.

Повний опис проєкту

Реалізація програми «Здоров’я нації» потребує забезпечення елементарними умовами для фізичного розвитку дітей та молоді. В селі відсутнє футбольне поле з штучним покриттям. Цей спортивний майданчик використовується під час навчального року для проведення уроків фізкультури, позаурочних занять та просто для гри в футбол дітьми села протягом літа. Він знаходиться біля дороги, тому заміна прогнившої огорожі – це безпека дітей. Територія має дерев’яну огорожу, яка потребує заміни, декілька старих дерев, цегляну будівлю ( приміщення старої школи) та два електричних стовпи. Для подальшого використання території, як спортивний майданчик, потрібно його облаштувати огорожею, провести благоустрій футбольного поля та встановити нові лавочки.

Для кого цей проєкт

Цей проект забезпечить розвиток рухової активності та безпечне заняття спортом учнів Бодаквянського НВК, вихованців ДНЗ «Сонечко», молоді села, яка полюбляє грати в футбол. Активно використовується майданчик влітку, коли в село приїжджають діти та молодь з різних куточків України.

Співфінансування проєкту (грн)

100000

Ключові показники оцінки результату проєкту

Реалізуючи цей проект ми забезпечим умови для занять спортом, проведення молоддю корисно вільного часу, збільшення рухової активності дітей, що актуально в наш час. Впорядкування території в центрі села принесе ще й естетичну користь. Адже біля майданчика розташована Сластіоновська школа, яка є архітектурною пам’яткою і багато екскурсантів з різних куточків України її відвідують.

План заходів з реалізації проєкту

Матеріали

1. Заміна огорожі 150м. з 1 хвірткою – 70 000грн.
2. Футбольні дитячі ворота 2м.-1.7м. – 10 000грн.
3. Лавочки 10шт. * 2 000грн – 20 000грн

Загальна вартість обладнання та матеріалів: 100 000грн.

Робота та додаткові матеріали
1. Встановлення та монтаж огорожі , лавочок, воріт ( з бетонуванням) –
70000 грн
2. Паливо, фарба, оплата спеціалізованих робіт – 30 000грн.
3. Облаштування трав’яного покриву поля ( з використанням техніки)
Можлива спонсорська допомога
4. Випилка старих дерев та прибирання пеньків
Спонсорська допомога
5. Встановлення вуличних ліхтарів.
Відповідні служби
6. Фарбування вже існуючого спортивного обладнання.
Власними силами

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту

немає

Лідер

МІЩЕНКО НАТАЛІЯ ОЛЕКСІЇВНА

Категорія

спорт та туризм

Відповідальний орган

Статус

Брав участь

Локація проєкту

село Бодаква Заводської міської ради

Бюджет

200 000 грн

Завантажити

Підтримали

163

Номер

36