„Сквер для закоханих у м.Пирятин“

Проектом передбачається облаштувати динамічний та публічний простір у сквері біля зали урочистих подій Пирятинського культурно-громадського центру, де встановлена імпровізована фотозона „Весільна карета“. Сквер дооблаштовується 2-ма сучасними парклетами та МАФом у вигляді 2-ох кілець (обручок), крізь які можна проходити в повний зріст, а під певним кутом вони нагадуватимуть символ подружнього життя.

Повний опис проєкту

В центральній частині міста Пирятин – адміністративного центру міської територіальної громади впродовж останніх років послідовно та планово облаштовується міні-паркова зона. Висаджені декоративні кущі та дерева як вічнозелених видів рослин, так і сакури японської, організована квіткова клумба з елементами ландшафтного дизайну. В сквері розміщена інсталяція- фотозона „Весільна карета“, виконана за проектом-переможцем бюджету участі Пирятинської громади 2019 року.
Необхідність реалізації заходів даного проекту ґрунтується на потребах та запитах місцевих мешканців у зелених просторах, облаштованих в сучасному стилі, де можна відпочити, з користю для себе провести вільний час на свіжому повітрі. Таким місцем має стати „Сквер закоханих“, який дасть можливість весільним сюжетам і фото молодят дійсно бути сімейною реліквією та пам’яттю про найромантичнішу подію у житті, а старшому поколінню – з теплом в душі згадати молоді роки та зарядитись позитивом.
Сквер, наповнений гарними лавками, скульптурною композицією, з власною фотозоною дійсно стане окрасою та обличчям мікрорайону, тихим, приємним місцем проведення свого вільного часу мешканцями прилеглих будинків, а також тих, хто буде проходити або проїжджати повз. Зростуть також можливості культурно-громадського центру для проведення пізнавально-розважальних заходів з усіма категоріями громадян.

Для кого цей проєкт

Молоді пари, які тільки-но вступили до шлюбу.
Закохані молоді люди, що планують побратися.
Подружжя-ювіляри весільних подій.
Подружні пари похилого віку під час прогулянок містом.
Молоді/немолоді батьки з дітьми, дідусі/бабусі з онуками, пирятинці та гості міста з обмеженими руховими можливостями.
Туристи та подорожуючі, громадяни будь-яких вікових категорій, здібностей та можливостей, бажаючі мати фото- або відеодоказ яскравих вражень від перебування в Пирятині.

Співфінансування проєкту (грн)

100000

Ключові показники оцінки результату проєкту

1. Осучаснення та урізноманітнення благоустрою центральної частини міста Пирятина – адміністративного центру міської територіальної громади.
2. Забезпечення підтримки та розвитку місцевих культурних традицій.
3. Підвищення культурного та туристичного іміджу міста і громади.
Малі архітектурні форми у сквері закоханих в результаті реалізації проектної пропозиції стануть не тільки окрасою міста, а й гідно доповнять пам’ятне місце для фотографування, оскільки нетрадиційні місця для святкової прогулянки молодят виділять весільний фотоальбом із загальної маси, зроблять його особливим, гідним захоплення і наслідування. За відсутності урочистих подій сквер слугуватиме гарним місцем відпочинку для членів громади всіх вікових категорій, приваблюватиме туристів і подорожуючих
практичністю нових елементів міського простору, їх красою, цікавістю, інноваційністю.

План заходів з реалізації проєкту

1. Придбання парклетів з установкою на місці експлуатації.
2. Придбання малої архітектурної форми з установкою на місці експлуатації.
2. Транспортування елементів благоустрою скверу до місяця призначення.
3. Проведення монтажних робіт силами місцевих підприємців та благоустрою території скверу силами місцевого комунального підприємства.
4. Урочисте відкриття оновленого, модернізованого і осучасненого об’єкта культурної та туристичної інфраструктури.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту

1. Коливання цін на основні матеріали та послуги.
Ризик пом’якшується передбаченням в бюджеті проекту 10% люфту цін на випадок прискорених інфляційних процесів впродовж року.
2. Вандалізм та пошкодження обладнання.
Ризик пом’якшується шляхом передбачення орієнтування камер зовнішнього відеоспостереження по вул. Соборна в м.Пирятин на об’єкт.

Лідер

Зергані Марина Ігорівна

Категорія

комунальне господарство, енергоефективність

Відповідальний орган

Статус

На голосуванні

Локація проєкту

місто Пирятин

Бюджет

200 000 грн

Завантажити

Підтримали

307

Номер

94