«Навчання – шлях до успіху» Кулажинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гребінківського району Полтавської області

придбання комп’ютерного мультимедійного обладнання

Повний опис проєкту

Головна проблема школи для реалізації в цьому проекті – відсутність в школі належного комп'ютерного та мультимедійного обладнання для використання в навчальному процесі. На даний час Кулажинська загальноосвітня школа І-ІІІст. не має сучасного комп’ютерного мультимедійного обладнання та відповідного програмного забезпечення, яке б відповідало сучасним вимогам до доступності навчання за інноваційними технологіями, якості навчання, організації навчального процесу учнів та роботи педагогічного колективу. Від якості організації роботи в ній залежить майбутнє молоді в селі.
Проєкт дасть змогу сформувати в Кулажинській ЗОШ І-ІІІ ступенів сучасний комплекс комп’ютерної та мультимедійної техніки і відповідного програмного забезпечення, створить сучасний центр з надання якісних освітніх послуг. Забезпечить належну організацію навчального процесу в молодшій, середній та старшій школі. Педагогічний та учнівський колективи школи отримають доступ до нових інформаційних технологій. Завдяки цьому школа перейде на якісно новий рівень організації навчання, викладання усіх шкільних дисциплін, позакласної роботи та дозвілля школярів.

Для кого цей проєкт

Учні та педагогічний колектив Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст., родини школярів, які будуть мати можливість користуватися проєктним обладнанням – загалом понад 360 осіб.

Співфінансування проєкту (грн)

50000

Очікувані результати проєкту

1. 73 учнів Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. зможуть навчатися в Новій Українській школі.
2. 16 вчителів зможуть розкривати більші можливості кожної дитини.

План заходів з реалізації проєкту

1. Загальні збори для обговорення.
2. Закупівля.
3. Доставка.
4. Установлення.
5. Навчання та користування.

Лідер

Терещенко Ольга Володимирівна

Статус

Брав участь

Локація проєкту

Кулажинська загальноосвітня І-ІІІ ступенів вул.Шкільна 16Б с.Кулажинці Гребінківський район Полтавська область

Бюджет

97 257 грн

Завантажити

Підтримали

19

Номер

157