Комп’ютерний клас нового покоління для учнів Пришибського НВК Шишацької селищної ради, с. Пришиб Шишацького району

облаштування сучасного комп’ютерного класу

Повний опис проєкту

На сьогодні в нашому Пришибському навчально- виховному комплексі в наявності декілька комп’ютерів, які морально застарілі, їм вже більше 15 років , крім того постійно виходять з ладу і це не дає можливість учням та вчителям оволодіти актуальними знаннями та навичками на належному рівні. Зараз сучасні інформаційні технології значно розширюють можливість використання сучасного комп»ютера і дозволяють найбільш повно і успішно реалізувати розвиток учнів і вчителів.
Метою проекту є: покращення умов навчально-виховного процесу в Пришибському НВК шляхом облаштування сучасного комп’ютерного класу з необхідним програмним забезпеченням. Це дозволить розширити та оновити форму та методи викладання інформатики та інших предметів , зробить уроки більш цікавими і яскравими , підвищить рівень зацікавленості учнів у навчальному процесі та дасть можливість дітям сільської місцевості здобути якісну освіту.

Для кого цей проєкт

Даний проект розрахований на всіх учнів та вчителів Пришибського НВК Шишацької селищної ради.

Співфінансування проєкту (грн)

56000

Очікувані результати проєкту

1. Основними показниками результативності проекту стануть : покращення рівня якості шкільної освіти сільських дітей, розвиток пізнавальної мотивації дітей , участь у конкурсах, олімпіадах, конференціях, турнірах , формування необхідних компетенцій випускників НВК.
2. Сучасно обладнаний комп»ютерний клас сприятиме удосконаленню та модернізації навчального процесу в школі і це дозволить дітям стати більш цілеспрямованими та адаптованими до життя в цифровому суспільстві.

План заходів з реалізації проєкту

1. Проведення організаційно-роз»яснювальної роботи для участі і підтримки проекту.
2. Придбання матеріалів та товарів.
3. Виконання монтажних робіт.
4. Прийняття в експлуатацію об’єкта.

Лідер

Ростовська Анастасія Володимирівна

Статус

Брав участь

Локація проєкту

Пришибський навчально-виховний комплекс Шишацької селищної ради вул. Полтавська ,2а с.Пришиб Шишацький р-н Полтавська область 38023

Бюджет

106 000 грн

Завантажити

Підтримали

134

Номер

158