«Green class»(«Зелений клас»), с. Пришиб, Кременчуцький район

Проєкт має екологічне спрямування. Насамперед планується озеленення певної ділянки на території ОЗ «Пришибського ЗЗСО I-III ступенів», тобто висадження невеликого скверу, який стане зоною відпочинку .Проєкт пропонує комплексний підхід до вирішення проблеми екологічного характеру. Зокрема, будуть проведені акції з очищення, озеленення пришкільної території та проведення заходів екологічної просвіти в школі. Ця ділянка матиме зручне для прогулянки покриття, адже через увесь сквер буде пролягати доріжка з дерев'яних спилів. На території також планується зробити малі архітектурні форми,а саме : лавки-трансформери та широка пергола, яка слугуватиме «зеленим класом» для проведення виховних годин,різних свят,тренінгів та семінарів. Поміж цими формами, що описані вище, будуть насаджені дерева та кущі. Увесь сквер буде покритий посівним газоном.

Повний опис проєкту

Необхідність створити та реалізувати еко-проєкт виникла насамперед, тому що місцевість, де розташований опорний заклад «Пришибський ЗЗСО І-ІІІ ст.», знаходиться поблизу двох гірничо-збагачувальних комбінатів: Єристівського та Полтавського- діяльність яких несе негативний вплив на здоров'я людей,клімат та екологію прилеглих сіл громади. За час тривалого періоду роботи два гірничозбагачувальні гіганти наклали значний відбиток на екосистему громади,жителі якої потребують допомоги і порятунку від екологічного лиха.
Тому з метою підсилення безпечних умов для існування та розвитку громади потрібно розробити та втілити даний проєкт.
Шляхом озеленення пришкільної території покращити екологічний стан довкілля та підвищити рівень екологічної свідомості громадян, а також залучити учнів до практичної діяльності з розв’язання проблем навколишнього середовища місцевого значення. Оскільки озеленення буде відбуватись на пришкільній території, це забезпечить в майбутньому належний догляд за саджанцями та кущами. Необхідно систематично нагадувати людям про реальну цінність чистого довкілля, формувати екологічну свідомість підростаючого покоління,виховання у дітей естетичних потреб, бажання створювати затишок і порядок у власному навчальному закладі; виховувати в дітях любов до природи, здійснювати еколого-просвітницьку роботу, проводити ряд заходів щодо збереження природніх умов. Також залучити до участі в реалізації проєкту учнів,батьків та членів громади, адже спільними зусиллями набагато легше досягти поставленої мети.

Для кого цей проєкт

Проєкт створений передусім для учнів Опорного закладу «Пришибського ЗЗСО І-ІІІ ступенів», а також для педагогічного колективу,гостей школи та жителів громади.

Співфінансування проєкту (грн)

50000

Очікувані результати проєкту

Для вирішення описаної вище проблеми пропонуємо наступне:
- Пергола буде навісом,який захищатиме дітей від сонця у спеку. Під цією перголою буде покриття з плитки, ,де будуть розміщені дерев'яні розкладні стільці. Пергола з покриттям та стільцями буде «зеленим класом» , де діти не писатимуть формули чи розв’язуватимуть вправи,а вчитимуться мовному мистецтву,тобто вивчатимуть іноземні мови та етику,розмовляючи один з одним
- Різні види дерев та кущів, які будуть насаджені на ділянці шкільного скверу,слугуватимуть для очищення повітря, від якого певним чином залежить рівень захворюваності учнів школи.
- Посівний газон буде чудовим місцем,де школярі зможуть відпочивати від насиченого дня у школі.
- Лавки-трансформери слугуватимуть місцем, де учні можуть відпочити,чимось посмакувати або виконати домашнє завдання.

План заходів з реалізації проєкту

1. Підготовка ділянки
2. Закупівля рослин, матеріалів та обладнання
3. Посів газону, укладання доріжок
4. Встановлення перголи
5. Висадка рослин
6. Розміщення меблів

Лідер

Лобко Руслана Петрівна

Статус

Брав участь

Локація проєкту

Кременчуцький район, село Пришиб

Бюджет

100 000 грн

Завантажити

Підтримали

38

Номер

100