Сучасний освітній простір у стінах Малобудищанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, с. Малі Будища, Зіньківський район

В умовах сучасного розвитку інформаційно-комунікативних технологій, для всебічного виховання та розвитку учнів, заклади освіти повинні постійно оновлюватися, застосовуючи інтерактивні засоби, методи та прийоми навчання. Тому повинні бути створені сучасні умови, які відповідають новітнім технологіям, що буде мотивувати учнів до навчання, а разом з тим і до творчості, комунікації.

Повний опис проєкту

Змінилася система освіти, а з нею треба міняти освітній простір. Діти повинні охоче йти в школу. У закладі потрібно створити таке середовище, яке б плекало творчу особистість, створювало умови для повноцінного інтелектуального, творчого, морального, фізичного розвитку дитини. Учитель при викладанні предметів повинен використовувати не тільки дошку і крейду, а й новітні технології. Але на даний момент забезпечення кабінетів інформатики знаходится не на належному рівні апаратне забезпечення застаріле. Характеристики системних блоків дуже низькі і комп’ютери мають слабку продуктивність.
Мета проєкту: створити сучасний освітній простір для учнів старшої школи, оновити апаратне забезпечення.

Для кого цей проєкт

Для 110 учнів та 17 вчителів Малобудищанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Співфінансування проєкту (грн)

50000

Очікувані результати проєкту

Підвищення комп’ютерної грамотності учнів, формування компетентностей та навичок роботи з інформаційно комунікаційними технологіями.

План заходів з реалізації проєкту

1. Вивчення комерційних пропозицій
2. Придбання матеріально-технічної бази.
3. Встановлення та підключення обладнання.
4. Висвітлення інформації про реалізацію проєкта в ЗМІ

Лідер

Гурова Анастасія Сергіївна

Статус

Переможець

Локація проєкту

вул. Молодіжна, 5Б, с. Малі Будища, Зіньківський район, Полтавська область, 38163, Україна Малобудищанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Бюджет

100 000 грн

Завантажити

Підтримали

391

Номер

110