«Сучасна Україна в сучасній школі», с. Лазірки, Оржицький район

Інтерактивний мультимедійний комплекс на уроках української мови та літератури дозволяє інтенсифікувати освітній процес, збільшити швидкість сприйняття, розуміння та глибину засвоєння величезних масивів знань.

Повний опис проєкту

У сучасному світі Інтернет і комп'ютерні технології стали невід'ємною складовою не тільки повсякденного життя, а й освітнього процесу в цілому. Учні різного віку та категорій сприймають комп'ютерні технології з набагато більшим інтересом і позитивом, ніж звичайні підручники та посібники. Сучасні прийоми і методи викладання української мови та літератури вкрай потребують використання мультимедійних технологій, адже це сприяє кращому засвоєнню навчального матеріалу.
Мета проєкту: створити в Лазірківській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.О.Підпалого кабінет української мови та літератури з сучасним інтерактивним мультимедійним комплексом.

Для кого цей проєкт

Основною аудиторією, зацікавленою в цьому проєкті, є учнівська громада Лазірківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.О.Підпалого, так як обов’язковий предмет ДПА в 9 та 11 класах - саме українська мова.

Співфінансування проєкту (грн)

45000

Очікувані результати проєкту

Для закладу: обладнання кабінету української мови та літератури інтерактивним мультимедійним комплексом відповідно до кошторису в кількості 1 од.
Для учнів: можливість краще засвоїти навчальний матеріал з української мови та літератури.
Для вчителя: дозволить інтенсифікувати освітній процес, збільшити швидкість сприйняття, розуміння та глибину засвоєння величезних масивів знань

План заходів з реалізації проєкту

1. Провести визначення підприємства-постачальника та здійснити закупівлю.
2. Привезти, взяти на облік, встановити та налаштувати роботу обладнання.
3. Використовувати за призначенням на уроках української мови та літератури

Лідер

Юрченко Маргарита Олександрівна

Статус

Переможець

Локація проєкту

Оржицький район, село Лазірки

Бюджет

90 000 грн

Завантажити

Підтримали

795

Номер

111