Зона відпочинку для учнів школи «Дивосвіт», с. Денисівка, Оржицький район

Шкільна перерва дуже важлива для учнів початкових класів. Дітям потрібно переключитися з одного виду діяльності на іншу. Добре організована рухова діяльність на перерві, активний відпочинок – обов’язкова умова вироблення навичок здорового способу життя. Шкільний коридор також потребує естетичного оформлення. Створення сприятливого ігрового середовища забезпечує формування фізичного, психічного, духовного здоров’я молодших школярів.

Повний опис проєкту

Для багатьох учнів шкільна перерва є найулюбленішим відрізком часу. Перерва, під час якої діти релаксують та спілкуються між собою, стає своєрідною школою життя, де пізнаються основи спілкування та розуміння кожної особистості. Під час перерви школа завжди нагадує бджолиний вулик, у якому кипить життя: кожен робить щось для себе, але у всіх єдина ціль – пізнавати одне одного та розслабитись.
Створення рекреації (зони відпочинку) дасть змогу дітям змістовно проводити перерви, урізноманітнить відпочинок, забезпечить формування фізичного, психічного і духовного здоров'я. Вони дадуть можливість вступати дітям у вільні контакти із друзями, об’єднуватися в групи за інтересами, а спілкування з учителем набуде невимушеного характеру. Таке середовище робить перерву радісною та цікавою.

Для кого цей проєкт

Цей проєкт для учнів всієї школи.

Співфінансування проєкту (грн)

50000

Очікувані результати проєкту

Підвищення рівня всебічного розвитку школярів; забезпечення атмосфери позитивного спілкування учнів; створення умов для змістовного дозвілля; сприяння організації рухової діяльності і активного відпочинку.

План заходів з реалізації проєкту

1. Придбання потрібних меблів, обладнання, ігор
2. Розміщення килима.
3 . Розміщення сучасних різнокольорових меблів (диванчиків, пуфів, осередків тощо).
4. Встановлення мольберта, столиків для творчості, столиків для шахів.

Лідер

Яременко Наталія Миколаївна

Статус

На розгляді

Локація проєкту

Оржицький район село Денисівка

Бюджет

100 000 грн

Завантажити

Підтримали

0

Номер

18