«БібліоHUB» - сучасний культурний центр на базі бібліотеки Максимівського ліцею

Проєкт спрямовано на модернізацію бібліотеки та створення на її базі культурного центру самоосвіти та дозвілля. Створення бібліохабу дасть змогу реалізувати культурно-освітні, інформаційні та комунікативні запити; креативно розвиватись учням у різних напрямках; можливість відпочивати в позаурочний час, проводити тренінги, майстер-класи, мати вільний доступ до інформації на різних носіях.

Повний опис проєкту

У Максимівському ліцеї активні учні не мають окремого куточка для реалізації і обговорення своїх ідей, відсутнє окреме приміщення, де б учні могли отримувати різні послуги і проводити свій час з інтересом та користю, в тому числі навчитися отримувати доступ і використовувати різні типи інформаційних ресурсів. Протягом багатьох років стала застарілою матеріально-технічна база бібліотеки ліцею, відсутнє належне обладнання, інтер’єр та старі некомфортні меблі не дають можливості задовольнити потреби учнів у спілкуванні один з одним, з книгою. Виникла необхідність створити культурний центр із сучасною технікою і технологіями для комфортного освітньо-пізнавально-розважального змістовного проведення часу молоді.

Для кого цей проєкт

Проєкт розрахований на:
1) Учнів – як місце для підготовки до уроків, зона відпочинку та простір для різноманітного дозвілля;
2) Вчителів – проведення нестандартних уроків, можливість брати участь у соціокультурних заходах (вебінарах, презентаціях книг та участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах);
3) Психолога – місце для індивідуального та групового консультування;
4) Учнівського самоврядування – проведення зборів, тренінгів, майстер-класів;
5)Бібліотекаря – проведення семінарів-практикумів, бібліотечних уроків, заходів та зустрічей.

Співфінансування проєкту (грн)

49500

Очікувані результати проєкту

Учні матимуть окремий куточок, культурний центр, щоб спілкуватись в неформальних умовах, підготуватись до уроків чи брати участь у різноманітних мистецьких, освітніх заходах, зустрічах, тренінгах, акціях.
Культурний центр на базі бібліотеки стане одним із найбільш відвідуваних місць у школі.
Буде створено сучасні умови для комфортного, освітньо-пізнавально-розважального змістовного проведення часу, інтелектуального розвитку, неформального спілкування учнів та вчителів, шляхом модернізації бібліотеки із створенням на її базі культурного центру.

План заходів з реалізації проєкту

Закупка інвентарю та техніки.
Фарбування стін, нанесення ескізу для розпису.
Встановлення обладнання.
Відкриття бібліохабу .
Проведення в новій кімнаті інформаційного тренінгу про ШГБ та можливості реалізації проєктів.

Лідер

Каптан Тетяна Олександрівна

Статус

Переможець

Локація проєкту

с.Максимівка

Бюджет

99 000 грн

Завантажити

Підтримали

668

Номер

19