«Питна зона в Римарівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів Краснолуцької сільської ради – запорука кращого здоров’я здобувачів освіти»

Доочищення водопровідної води для безпечного користування в Римарівському закладі загальної середньої освіти I–III ступенів Краснолуцької сільської ради Полтавської області.

Повний опис проєкту

З кожним роком якість водопровідної води погіршується по причині зношеності водопровідної мережі і низького відбору води.
В Римарівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів Краснолуцької сільської ради Полтавської області навчається 47 учнів, працює 14 педагогічних працівників та 10 працівників обслуговуючого персоналу.
Питна вода в школі не відповідає вимогам ДСанПІН 2.2.4-171-10 по санітарно-хімічним та мікробіологічним показникам, в зв’язку з тим, що мережа водозабезпечення має високий ступінь зношеності.
З метою недопущення спалахів масових гострих кишкових інфекційних захворювань серед школярів до забезпечення подачі якісної питної води виникає необхідність її очищення.
Проєктом передбачається встановлення Комплексу Системи очистки води Екософт «ФМ-MO0,075-УФ-Бак 100л-2шт» на харчоблоці Римарівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Краснолуцької сільської ради Полтавської області та фільтра комплексної очистки Ecosoft FK1054CIMIXP з питтєвим фонтанчиком на першому поверсі.
Реалізація проєкту дозволить зменшити ризик виникнення інфекційних, масових захворювань серед учасників навчального процесу, а також стимулюватиме до дотримання правил санітарно – гігієнічних норм.
Мета проєкту: користування питною доочищеною водою учнів та працівників закладу.

Для кого цей проєкт

Для здобувачів освіти, педагогічних працівників та технічного персоналу Римарівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Краснолуцької сільської ради Полтавської області.

Співфінансування проєкту (грн)

50000

Очікувані результати проєкту

1. Створення належних санітарно-гігєнічних умов для здобувачів освіти, педагогічних працівників та технічного персоналу Римарівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Краснолуцької сільської ради Полтавської області
2. Покращення якості питної води по санітарно-хімічних та мікробіологічних показниках.
3. Забезпечення сталого безперебійного водопостачання.

План заходів з реалізації проєкту

Організація локації для встановлення необхідного обладнання на першому поверсі Римарівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Лідер

Сидоренко Олександр Андрійович

Статус

На розгляді

Локація проєкту

с. Римарівка Гадяцького району Полтавської області

Бюджет

100 000 грн

Завантажити

Підтримали

0

Номер

20