Мобільний кінотеатр просто неба Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Проєкт передбачає встановлення на базі Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ступенів мобільного кінотеатру просто неба та використання його як багатофункціонального засобу навчання й виховання учнів, ефективної організації безпечного дозвілля.

Повний опис проєкту

Уведення карантину в Україні унеможливило проведення традиційних видів дозвілля учнів та підкреслило актуальність створення альтернативних. Установлення кінотеатру просто неба вирішує ряд проблем: перебування учнів на свіжому повітрі, забезпечення дистанції між учасниками, відволікання дітей від шкідливих занять, створення умов для дружнього спілкування. На території Білоцерківської громади, де мешкає більшість учнів школи, немає кінотеатрів, а відвідати подібні заклади в інших населених пунктах має змогу незначна частина дітей. Установлення кінотеатру просто неба допоможе вирішити й цю проблему. Мета проєкту - створення умов для демонстрації навчальних, науково-популярних, документальних, художніх фільмів з метою духовного та культурного збагачення учасників освітнього процесу, виховання учнів засобами кіномистецтва.

Для кого цей проєкт

Для учнів, батьків і вчителів Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Співфінансування проєкту (грн)

50000

Очікувані результати проєкту

Реалізація проєкту створить сприятливі умови для організації дозвілля учнів. Сучасну молодь, яка мало часу спілкується в реальному житті і проводить свій час в Інтернеті за комп’ютерами та гаджетами, проєкт “вирве” із віртуального світу і поверне до живого спілкування, а правильно підібрана тематика відеопродукту стане не лише розвагою, а й методом виховання, навчання та мотивації до хороших справ.

План заходів з реалізації проєкту

1. Закупівля обладнання.
2. Доставка та монтаж обладнання.
3. Розробка графіка трансляцій.
4. Інформування учнів та батьків про відкриття кінотеатру.

Результати реалізації

Лідер

Писаренко Наталія Іванівна

Статус

Реалізовано

Звіт про виконання

Локація проєкту

Великобагачанський район, с. Білоцерківка, Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Бюджет

100 000 грн

Завантажити

Підтримали

333

Номер

25