Сучасним дітям – сучасний кабінет математики (у рамках проведення «Року математики»), с. Красногорівка, Великобагачанський район

Обладнання математичного кабінету сучасною технікою та математичними моделями

Повний опис проєкту

Невід’ємним елементом сучасної освіти є використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках. Облаштування кабінету математики сучасною технікою дозволить забезпечити викладання математики на високому рівні, з використанням новітніх технологій, методів дистанційного навчання. Розширення навчального простору дозволить застосовувати інноваційні інструменти, нестандартні методи навчання. Це, у свою чергу, підвищить мотивацію учнів та якість навчання, що є ознакою сучасної освіти.

Для кого цей проєкт

У Красногорівській загальноосвітній школі навчається 166 учнів. Для всіх учасників освітнього процесу – учнів, учителів, батьків, та майбутніх вихованців школи цей проєкт буде загальнодоступний.

Співфінансування проєкту (грн)

50000

Очікувані результати проєкту

Як результат реалізації проєкту очікуємо підвищення рівня викладання математики за рахунок використання ІКТ, можливість переходу, за потреби, на дистанційне чи змішане навчання. Використання оновленого освітнього простору, засобів навчання підвищить мотивацію учнів та якість навчання, що є ознакою сучасної освіти.

План заходів з реалізації проєкту

1. Інформування громади про початок проєкту.
2.Замовлення та придбання обладнання.
3. Встановлення та налаштування обладнання.
4. Публікація матеріалів про перебіг реалізації проекту.

Результати реалізації

Лідер

Пасько Ірина Миколаївна

Статус

Реалізовано

Звіт про виконання

Локація проєкту

село Красногорівка Великобагачанського району

Бюджет

100 000 грн

Завантажити

Підтримали

676

Номер

30