«Актова зала майбутнього» у Недогарківському ліцеї

Актова зала – це місце для проведення масових заходів, підчас якихучні розвиваються, проводять дозвілля на шкільних святах. Давня мрія учнів Недогарківського ліцею – облаштувати сучасну актову залу. Проєкт «Актова зала майбутнього » має на меті розвиток талантів та здібностей дітей, завдяки створенню комфортних умов та використанню провідних технологій .

Повний опис проєкту

Недогарківський ліцей — це сучасний навчальний заклад, де навчається 136 учнів. Діяльність закладу спрямована на особистість кожного учня, розвиток його талантів та здібностей. В актовій залі постійно проходять різноманітні виховні заходи, свята, вечори відпочинку, загальношкільні батьківські збори, засідання педагогічної ради, вистави та інші заходи, які призначені формувати загальнолюдські цінності та урізноманітнити відпочинок учнів.
Ремонт актової зали – давня мрія учнів, батьків та вчителів нашого закладу. Цьогоріч у ліцеї відбулося чимало змін, але , на жаль до цих пір нас турбують недостатньо комфортні умови проведення заходів через відсутність сцени та куліс, неякісне та застаріла мультимедійне обладнання .Стіни актової зали бліді та неоформлені.
У закладі необхідно створити належні умови для проведення виховних заходів, гурткової роботи, забезпечити можливості для розвитку талантів учнів ліцею. Головним об’єктом проєкту стане сцена, яка, на даний момент відсутня у актовій залі. Також необхідно закупити проектор, оскільки той, який використовуємо для заходів застарів та зносився. Головна ціль проєкту - розвиток творчих здібностей учнів Недогарківського ліцею, виявлення активних, обдарованих дітей, залучення батьків та школярів до культурно - масових заходів.
Метою проєкту є осучаснення актової зали, створення комфортних умов для проведення навчально-виховного процесу, позакласної діяльності, різноманітних заходів для змістовного дозвілля школярів, згуртованості класних колективів, а також сприяння гармонійному розвитку та вихованню підростаючого покоління. Найважливіше – це розвиток творчих здібностей учнів Недогарківського ліцею, виявлення активних, обдарованих дітей, залучення батьків та школярів до культурно - масових заходів.

Для кого цей проєкт

У реалізації проєкту зацікавлені всі учасники навчально-виховного процесу: 136 учнів, 22 учителя, батьки.

Співфінансування проєкту (грн)

50000

Очікувані результати проєкту

1. Розкриття творчих здібностей і талантів кожної дитини.
2. Проведення змістовного дозвілля учнів, проведення загальношкільних відеоконференцій та масових освітянських заходів.
3. Залучення дітей до участі у проведенні заходів.

План заходів з реалізації проєкту

1. Створення ініціативної групи.
2. Складання бюджету на обладнання.
3. Домовленість з компаніями – замовниками.
4. Придбання та встановлення технічних засобів, сцени.
5. Використання придбаного сучасного обладнання в освітньому процесі закладу.

Результати реалізації

Лідер

Проскурня Діана Віталіївна

Статус

Реалізовано

Звіт про виконання

Локація проєкту

Кременчуцький район , село Недогарки, вул. Приморська 156

Бюджет

100 000 грн

Завантажити

Підтримали

611

Номер

61