Портативна, професійна фотовідеостудія «Сам собі режисер», м. Лохвиця

В сучасних умовах, коли весь світ веде боротьбу з COVID– 19, та переходе на дистанційні форми навчання та організацію змістовного дозвілля школярів, у Лохвицькій гімназії №1 планується відкрити професійну фотовідеостудію для створення першокласного контенту. Портативна фотовідеостудія доможе учням перетворювати свої ідеї у шедевральні відеоролики пізнавального та розважального змісту, які завдяки мережі INTERNET зможе переглядати громада нашого міста. На даний час учні гімназії створюють фото та відеоконтент на застарілому обладнанні.

Повний опис проєкту

В наш час, коли інформаційні технології мають широке розповсюдження і стали, навіть, деяким символом епохи, природно, що у підлітків виявляється велике бажання випробувати себе у цьому напрямку.
Сучасна молодь прагне створювати якісний фото та відеоконтент не за допомогою телефону, а в професійній фотовідеостудії, монтуючи відеоролики та працюючи з професійною апаратурою.
Встановлення портативної професійної фотовідеостудії для створення відео каналу гімназії та поповнення бази фото та відео матеріалів з історії школи. Популяризація культурно-масових, просвітницьких та спортивних заходів.

Для кого цей проєкт

Для учнів 1-11 класів гімназії (767 учнів);
Для педагогічного колективу гімназії (70 чоловік)
Для батьків учнів гімназії та майбутніх вихованців школи (2000 чоловік)
Для широкого загалу користувачів мережі Internet

Співфінансування проєкту (грн)

49867

Очікувані результати проєкту

767 учнів та 70 вчителів гімназії стануть активними учасниками роботи професійної фотовідеостудії та опанують методи роботи з професійною відеокамерою, навчаться монтувати якісний відео контент, створювати професійні відеоролики наукового та розважального змісту. В учнів гімназії зросте мотивація до самовираження та занять художньою творчістю.

План заходів з реалізації проєкту

1. Обговорення проекту з ініціативною групою
2. Закупівля матеріалів та обладнання
3. Установка обладнання
4. Установка програмного забезпечення до обладнання.

Результати реалізації

Лідер

Грязюк Руслан Олександрович

Статус

Реалізовано

Звіт про виконання

Локація проєкту

м. Лохвиця,Лохвицький район, Полтавської області

Бюджет

99 733 грн

Завантажити

Підтримали

648

Номер

72