Сучасний спортивний простір сьогодні – здорові діти завтра, с. Гориславці, Кременчуцький район

Однією з актуальних проблем, яка стоїть перед освітою, є створення в навчальних закладах умов для збереження та зміцнення здоров’я дітей. На базі Гориславського НВК немає спортивного класу.Тому важливо, щоб школа була забезпечена сучасним спортивним інвентарем, який дозволить дітям займатись спортом. Здоровий спосіб життя дисциплінує, дасть можливість вирости самодостатньою, сильною особистістю.

Повний опис проєкту

Основна проблема на вирішення якої спрямований проект «Сучасний спортивний простір сьогодні - здорові діти завтра» полягає в тому, що учні школи не мають можливості повноцінно займатися спортом на уроках фізичної культури та в позаурочний час через відсутність спортивного обладнання та інвентарю.
Наразі в Гориславському НВК уроки фізичної культури проводяться на шкільному подвірї, а в непогоду та зимовий період в шкільному коридорі.Старий інвентар давно вийшов з ладу, а для його поновлення коштів завжди бракувало. Для нашого навчального закладу це просто катастрофа, адже в школі навчається 54 учнів з навколишніх 4 сіл: Гориславці, Олефірівка, Коржівка, Миловидівка, і переважна більшість дітей люблять уроки фізичної культури та спортивні змагання.
Школярі Гориславського НВК є активними учасниками шкільних, районних та обласних спортивних змагань, команда школи щороку ставала призером районної Спартакіади школярів. Спортивні досягнення учнів підтверджені численними грамотами та дипломами.
Крім того, учні та вчителі школи є прихильниками здорового способу життя, розроблена шкільна цільова програма «Здорова дитина» та модель Школи сприяння здоров'ю.
Робота в напрямку збереження і зміцнення здоров'я дітей продовжується і зараз. А наявність спортивної кімнати, сучасного спортивного обладнання та інвентарю могла б значно підвищити її ефективність. Адже найцінніше у житті кожної людини – це її здоров’я.
Кожна людина повинна бути фізично розвинена та постійно загартовувати свій організм. Тому ми і мріємо, щоб у Гориславському НВК була спортивна кімната та сучасний спортивний інвентар для занять фізичною культурою та для дозвілля.
Основною метою даного проєкту є задоволення потреб 54 дітей чотирьох сіл громади, які навчаються в Гориславському НВК у забезпеченні їх права на рівний доступ до якісної освіти, матеріально-технічне забезпечення уроків фізичної культури, розвиток спортивних здібностей, збереження і зміцнення здоров'я, формування навичок здорового способу життя шляхом придбання нового, сучасного спортивного обладнання та інвентарю та створення гідних, безпечних, комфортних умов для занять фізичною культурою в різні пори року.

Для кого цей проєкт

Учні НВК та їх батьки,а також всіх небайдужих до здорового способу життя.

Співфінансування проєкту (грн)

50000

Очікувані результати проєкту

Завдяки впровадженню проєкту будуть створені максимально комфортні та безпечні умови для проведення занять фізичною культурою та спортом.
В результаті реалізації проєкту ми розраховуємо на:
- покращення здоров’я та фізичного розвитку учнів;
- зменшення кількості захворювань учнів протягом навчального року;
- зайнятість дітей в позаурочний час;
- доступність особам з особливими потребами займатись посиленими видами спорту;
- зацікавленість учні новими видами роботи на уроках фізичної культури;
- популяризація здорового способу життя шляхом проведення спортивних культурно-оздоровчих заходів для мешканців громади;
- збільшення кількості учнів, що є переможцями олімпіад чи змагань зі спорту.

План заходів з реалізації проєкту

1. Зробити поточний ремонт в пристосованому приміщенні для ведення занять з фізичної культури та гурткової роботи.
2. Придбати сучасний спортивний інвентар та обладнання.
3. Підвищити рівень зацікавленості учнів до занять фізичною культурою.

Лідер

Великотрав Богдан Володимирович

Статус

Брав участь

Локація проєкту

Кременчуцький район, село Гориславці

Бюджет

100 000 грн

Завантажити

Підтримали

147

Номер

75