Облаштування «Зони комфорту» у приміщенні Вільнотерешківської ЗОШ І-ІІІ ст. імені І.М. Волочая Кременчуцького району Полтавської області

Зробити сучасну зону корисного та комфортного відпочинку для учнів 5-11 класів, створити простір для перепочинку та активного дозвілля старшокласників під час перерв, навчально-виховних заходів та в позаурочний час. Альтернативним рішенням для комфортності шкільного життя є наповнення інтер’єру яскравими кольорами, зручними м’якими меблями, поєднуючи практичність зі стильним дизайном, створити позитивну атмосферу емоційного релаксу

Повний опис проєкту

Візуальне оточення дітей у школі відграє одну із важливих функцій у естетичному вихованні і формуванні позитивного сприйняття навчального закладу. Тому сучасна школа і має змінюватись не лише в плані якісного ведення навчально-виховного процесу, а й створювати цікаве і приємне візуальне середовище, змінювати стандартні шкільні приміщення сучасними елементами: яскравими фарбами, зручними меблями. Облаштування «зони комфотру» надасть можливості «живого» спілкування та відволіктись від віртуального світу ґаджетів.
Організація шкільного простору на умовах поєднання активного навчання і комфортного відпочинку. Зона комфорту покликана створювати приємну атмосферу для спілкування, доброго самопочуття, балансування навчальної роботи з відпочинком.

Для кого цей проєкт

130 учнів ЗОШ, педагоги, батьки та гості школи.

Співфінансування проєкту (грн)

50000

Очікувані результати проєкту

Облаштування комфортної зони відпочинку в коридорі школи дозволить учням отримувати більше задоволення від навчального процесу. Таке місце стане осередком творчості та громадської активності серед учнів школи.

План заходів з реалізації проєкту

Придбання меблів та предметів інтер’єру – 1-й місяць реалізації проєкту

Лідер

Редванська Поліна Миколаївна

Статус

Брав участь

Локація проєкту

С.Вільна Терешківка Кременчуцького району Полтавської області

Бюджет

100 000 грн

Завантажити

Підтримали

128

Номер

90