Якісний звук для творчо обдарованої особистості Опорного закладу «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів», Кременчуцький район

Проєкт передбачає створення студії музичного забезпечення розвитку вихованців, утвердження індивідуму та підвищення рівня національно-патріотичного виховання серед молоді. Сучасне звукове та музичне обладнання актової зали та кабінету музичного мистецтва надасть можливість для проведення освітніх, культурних, музичних та театралізованих заходів та навчальних занять.

Повний опис проєкту

Дефіцит особистісної комунікації між однолітками – це гостра проблема сучасності. Для її вирішення створюється музична студія яка об’єднає усіх учасників освітнього процесу - 210 учнів та 25 учителів ОЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст.», щоб спільно проводити дозвілля, розвиватися , збагачуватися духовно та культурно. Підбір музичного матеріалу створить платформу для виховання морально-духовної життєво - компетентністної особистості, яка є активним громадянином, патріотом держави, реалізується в соціумі, як професіонал.
Для учнів освітнього закладу участь у заходах - це прекрасна можливість творчо реалізувати свої природні здібності та таланти, можливість самоствердження, соціалізації та формування компетентностей, необхідних для успішної самореалізації в сучасному суспільстві
Однак через відсутність нової якісної музичної апаратури реалізація усіх запланованих заходів та проєктів стає проблематичною, менш яскравою. А деякі виховні заходи взагалі під загрозою проведення.
Нова музична акустична система дасть можливість 210 учням , 25 педагогічним працівникам та батьківській громадськості створити умови для всебічного розвитку та естетичного виховання дітей та реалізацію усіх творчих задумів в якісно новому форматі.
Реалізація проєкту надасть можливість 210 учням , 25 педагогічним працівникам та батьківській громадськості створити умови для всебічного розвитку та естетичного виховання дітей та реалізацію усіх творчих задумів в якісно новому форматі; створення території спілкування, розвитку та творчої реалізації учасників освітнього процесу шляхом організації заходів,конкурсів та музичних батлів, реалізації загальношкільних проєктів, проведення занять гуртків, засідань учнівського врядування , сприяння в роботі батьківського клубу «Школа сучасних батьків».

Для кого цей проєкт

Цільові групи:
жителі громади – 5498 чол., в тому числі:
210 учнів та учениць ОЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст.»;
25 учителів та 22 технічних працівників ОЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст.»;
420 батьків ОЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст.»

Співфінансування проєкту (грн)

41000

Очікувані результати проєкту

210 учнів та 25 педагогів зможуть організовувати дозвілля школярів, втілювати свої організаційні та музичні ідеї, готуватися до загальношкільних заходів, , розвиватися, обмінюватися ідеями, досвідом, комунікувати. Нова музична акустична система дасть можливість 210 учням , 25 педагогічним працівникам та батьківській громадськості створити умови для всебічного розвитку та естетичного виховання дітей та реалізацію усіх творчих задумів в якісно новому форматі.

План заходів з реалізації проєкту

1. Обговорення потреби створення робочої групи для написання проєкту
2. Визначення головної мети та завдань проєкту
3. Написання проєкту
4. Придбання та установлення обладнання

Лідер

Андрущенко Вікторія Миколаївна

Статус

Брав участь

Локація проєкту

Кременчуцький район, село Омельник

Бюджет

82 000 грн

Завантажити

Підтримали

431

Номер

96