«Сучасний освітній центр ТЕМП», Новосанжарська громада

Створення сучасної кімнати-локації членів учнівського самоврядування ТЕМП для комфортної командної роботи, обговорення та підготовки шкільних заходів та свят.

Повний опис проєкту

Переважну частину свого дитинства людина проводить у школі. Для нас, сучасних учнів, навчальний заклад – це не тільки класна кімната, але й комфортнее місце, де ми можемо зустрічатися з великою шкільною родиною та проводити свій час. Тому ми прийняли рішення створити в школі кімнату «Сучасний освітній центр ТЕМП» – місце для засідань органів учнівського самоврядування, спілкування, дискусій, тренінгів, репетицій, організації малих форм ігрової діяльності із школярами.
Учнівське товариство – це активна, ініціативна, творча молодь, яка організовує дозвілля дітей навчального закладу, займається волонтерською діяльністю, бере участь у різних акціях та заходах. Проте кімната дитячої організації не відповідає сучасним вимогам: сірі стіни, незручні стільці, старі партити, підлога - не зовсім та атмосфера, у якій хотілося б вирішувати всі питання та пропозиції для покращення шкільного життя. Своє завдання ми бачимо в тому, що зробити сучасний освітній центр ТЕМП креативним, сучасним, яскравим, затишним, комфортним. Тому капітальний ремонт стане вирішенням цієї проблеми і ми одержимо кімнату, яка стане місцем для згуртування учнівського колективу, активного спілкування, відчуття власного куточку, зони для прийняття та обговорення важливих питань шкільного життя.
Для створення сучасної кімнати-локації членів учнівського самоврядування ТЕМП (Талановите, енергійне, молоде покоління), потрібен такий робочийплан: ремонтні роботи ( заміна підлоги), оснащення сучасними меблями (стіл письмовий, стільці, стінка універсальна, крісло-груша,) технікою (ноутбук, кольоровий принтер, ламінатор), дизайнерське оформлення стін кімнати.
Після реалізації проєкту учні закладу отримають простір спілкування, відпочинку, проведення активних форм роботи. Також очікуємо:

-покращення емоційного стану учнів та вчителів;
-підвищення рівня довіри;
- розвиток креативності шкільного колективу.

Задоволені, щасливі діти!!!

Для кого цей проєкт

для учнів 5-11 класів, членів учнівського самоврядування
ТЕМП.

Співфінансування проєкту (грн)

75940

Очікувані результати проєкту

cучасна кімната для розвитку молодого покоління, де можна проводити комфортн ізасідання, тренінги, репетиції, дискусії.

План заходів з реалізації проєкту

ремонтні роботи,
оснащення сучасними меблями,
дизайнерське оформлення стін кімнати.

Лідер

Співак Альона Валентинівна

Статус

Брав участь

Локація проєкту

Село Мала Перещепина

Бюджет

151 880 грн

Завантажити

Підтримали

258

Номер

111